0
clear
  • Dual USB Приклучок Wallpad Луксузни Сатен Метал Панел за USB Ѕидниот Штекер Панел со Двојна Usb Брзо Полнење За Iphone И Android Телефон
  • -20%
  • -20%
Dual USB Приклучок Wallpad Луксузни Сатен Метал Панел за USB Ѕидниот Штекер Панел со Двојна Usb Брзо Полнење За Iphone И Android Телефон

Dual USB Приклучок Wallpad Луксузни Сатен Метал Панел за USB Ѕидниот Штекер Панел со Двојна Usb Брзо Полнење За Iphone И Android

DEN 1055.04
DEN 739.00

Достапност
Производот е достапен


Име на производ : 2 USB Приклучок(5 V 3000 MA) Панел материјал : Алуминиум Производ големина : 86*86*35mm Функција 1. Висок квалитет на калај фосфор бакар парчиња 2. Големи сребрени контакти 3. Безбеден за Децата 5. Лесна инсталација, лесно за ракување и да може да се активира веднаш и stably 6. 4 Боја Сатен метал panel 7. Луксузен сребрен граница Забелешка : за Да уживаат во брзо полнење, на вашиот телефон мора да поддржува 3.0 брзо полнење.

Кон својствата

Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална Струја:
2400MA
Стандард:
86*86*35mm
Бренд Име:
wallpad
Број На Модел На:
нови пристигнување
Заземјување:
Не-Заземјување
Тип:
Ѕиден Штекер
копчето боја:
Црна
Панел Материјал:
Алуминиум
Место на Потекло:
Wenzhou Кина (Копно)
Панел Боја:
Златна,Кафеава,Црна,Сребрена
Во внатрешноста на материјалот:
Чист Бакар Парчиња Со Поголеми Сребрени Контакти
Гаранција:
1 години
Номинална Напон:
DC5V

Производи во категоријата

10 Компјутери Панел Планината НИ 3 Пина Моќ Штекер Plug Црна Снабдување Адаптер AC 125 V 15 A M25 Опис : Функција : 10

Голема Јужна Африка тип М стандард на текст Со 3Електрични места ви овозможи plugin три електрични конекто

1 Точка име : водоотпорен ѕиден прекинувач2 Материјал : ABS3 Струја : 16 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556 Рабо

Универзална Електричниот приклучок адаптер ЕУ моќ електричниот приклучок адаптер места 10 A Конвертор1.

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 62 x 43 x 36 (mm) Голема Јужна Африка тип М стандард на текст Со 2Електрични

Услови : Brand newБоја : БелаДимензии : 60 x 36 x 36 (mm)Израелскиот 3 pin(4mm) на текстУниверзална штекер прифати било pl

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 62 x 58 x 38 (mm италијански 3 pin пломба тип на текст Со 3Електрични места ви

16 A 15 A Вклучен Контактот Wallpad Луксузни Кристално Стакло Панел 110 V250 V 3 Круг Pin Јужна Африка 15 A Вклучен Конт

Тип : германски стандард конвертор Број на дупки : 3 Номинална струја : 10 (A) Номинална напон : 100240 (V) Школка

Состојба : Нова Големина : 50 x 50 x 26 (мм) Тежина : 60g Боја : Црна Голема Јужна Африка тип М стандарден текст Ел

Материјал : PC Пламенотпорен материјал C olor : како што е прикажано на сл Спецификации : 1.Излез : DC 5 V 2100m A 2.USB

Број на дупки : 3 Номинална струја : 10 (A) Номинална напон : 100240 (V) Школка материјал : ABS + PC Диригент материја

Бренд : Wonpro Услови : 100% Сосема Нов Големина : 37 x 37 x 66 (mm) Нето тежина : 41g Боја : Црна Топ квалитетни, трајни ROH

COSWALL Луксузни Ѕид Телефонски Приклучок Со RJ45 Интернет Штекер Enchufe Нерѓосувачки Челик Бранеа Сребро Пане

Производство ОписОпис : Ова е ЕУ ѕиден штекер со две USB порти Таа е подготвена за инсталацијата во вашиот

1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 1430 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погреше

Функција Номинална струја / напон : 10 A / 250 V Монтажа : Панел Монтажа Одговара на Осигурувачот Големина : 5*2

Како да се track my парцела?А Што може да се види директно на правото на вашата нарачка страница...

1 Точка име : водоотпорен ѕиден прекинувач2 Материјал : ABS3 Струја : 16 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556...

Бренд : Wonpro Услови : 100% Сосема Нов Големина : 37 x 37 x 66 (mm) Нето тежина : 37g Боја : Црна Топ квалитетни, трајни ROH

Услови : 100% Сосема Нов Големина : 68 x 58 x 39 (mm) Нето тежина : 57g Боја : Црна Schuko типот F CCE 7 / 7 стандард на текст С

COSWALL 7 Pin Штекер Луксузни Ѕид Моќ Штекер Enchufe Нерѓосувачки Челик Панел Електричниот Приклучок Soquete Со Дет

ЕУ Стандард 16 A 250 V Двојна USB Порт 1500m A / 2000m A Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок Usb Приклучок за Штекер P

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Овој производ двојна USB џек дизајн, повеќе за да ги задов

Злато,Сребро,Шампањ Злато,Најдобри Двојна USB Порт 2000m A Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок за ШтекерШ

Име На Производ : 1 Банда 3 Pin SocketФункција : 1 Копчето+3 pin 15 A приклучок, Може да се користи за велика БРИТАНИ

стаen Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 50 x 37 x 37 (мм) Тежина : 23g / pc CE означени Еден велика БРИТАНИЈА 3 prong Ти

Please wait...