0
clear
  • Точка Сатен Чипка Steampunk Секси Корсет Bustier Жените Corselet Корсет и Bustier Корсет Overbust Тенок Корсет Strapless
  • -20%
  • -20%
Точка Сатен Чипка Steampunk Секси Корсет Bustier Жените Corselet Корсет и Bustier Корсет Overbust Тенок Корсет Strapless

Точка Сатен Чипка Steampunk Секси Корсет Bustier Жените Corselet Корсет и Bustier Корсет Overbust Тенок Корсет Strapless

DEN 895.68

Достапност
Производот е достапен

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.Политика За Наплата
1.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Ако постојат некои проблеми, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.Контактирајте со нас
.
Тина услуги за вас
1.Poducts Име
Точка Сатен Чипка Steampunk Секси Корсет Bustier Жените Corselet Корсет и Bustier Корсет Overbust Тенок Корсет Strapless
2.Производи Слики
Спореди детали големини со твое,pls дозволете 1-2cm се разликува поради рачни мерења
4.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот информации се точни (Особено адреса, име и телефонски број ).Превозот 1. Купувачот мора да обезбеди целосно име и презиме, особено руската купувачи.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Нормално тоа ќе ви стигне во рок од 25_35 дена.Ние може да обезбеди Брз Испорака (ЕМС/ Fedex /DHL), купувачот треба да додадете дополнителни превозот надомест. Објектот ќе биде предаден во рок од 48hrs по расчисти исплата.Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух mail.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.Ние ќе го одбележи парцела како подарок и пониска вредност, со цел да се обезбеди да се прими со слободна или помал данок. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува. ние ги испратите вашите пакет адреса е што да ви даде,ние не сме одговорни за било погрешна адреса.Производи Детали
Опис Точка Сатен Чипка Steampunk Секси Корсет Bustier Жените Corselet Корсет и Bustier Корсет Overbust Тенок Корсет Strapless
Плаќање
Pay Pal, Western Union, Банкарски трансфер(Т/T).
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.Компанија За Детали
4.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
M1883
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Секси
Материјал Состав:
90% Полиестер ,10% Spandex
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни лица
Пол:
Жените
Стилови:
Мода , Секси
MOQ:
1 Парче
Пазарот:
глобални
во парк:
Yes
Попуст:
OK
Occassion:
Било Occassion
Име:
Корсети & Bustiers

Производи во категоријата

Големина S3 XL 6 Голем попуст од спедитор (Долго Договор).ЛоготоODM стилови не лого Ние го заштитите вашиот д

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.Објектот 2015 година НОВИ 4 челик коски жените мод

Страна Патент ЗатворањеЛанче назад со 9 grommetsЛента АлкохолВграденво Со Приватноста PanelСатенски HemmingТкае

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.БоиКако што е прикажаноСудењето oredrs1pcs прифа

Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 10 Злато Патент со Токи Затворање Чипка назад За Cinching Карактеристи

Пластични Коски Број на Bonings : 9 Чипка Завој Оглавник Вратот со Сатен Лак, PushUp Градник Чипка Намали и Lave Ра

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 24Пред Патент ЗатворањеЛанче назад со 10 grommetsКарактеристики Скромност Pa

Забелешка : Ова е важно да го изберат мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот половината,

Нова 9 Челик Boned Латекс Половината Тренер Вест Плус Големина Корсети И Bustiers Жените Underbust Половината Трен

Ние ќе бидеме вашиот trustable снабдувач со одлични услуги на клиентите Добредојдовте да контактирате со на

Целосна РакавОдблесокот РакавSlash ВратотИсклучување На РамоБоја : ЦрнаТкаенини Опис : Чипка / TulleГолеми

Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14 да ги пратите на тоа.OEM Прифатени 11.Гол

Име На ПроизводКул Нова Steampunk Корсети Црна Bustier Врвот Занитвам Waisting Обука Корсет corpetto Corselet Overbust Половина

Секси Бурлеска Чипка Шалче Чипка Сатен пластични коска Bustier Корсет Corselet Overbust Outwear Корсет Тело Shaper Gstring XXL

Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот информации се точни (Особен

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

Спирала Челик КоскаБрој на Коски : 10Пред Челик busk ЗатворањеЛанче врати со 16 grommets100% парична Казна памук tw

Име : Браун Steampunk Корсет Со Синџир Токи Ретро Фенси Партија Облека Пиратски Девојки Врвот Корсети Алкохо

White / Black Оглавник Невестата Bustier и Корсет Блузи Материјал : Полиестер Големина : S M L XL XXL Производ Покаже :

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk затворањеЛанче врати со 16 grommetsСилна Корсет Кабелот Алко

Повратни информации ве Молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повр

Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 12 Патент затворање Чипка назад со 13 grommets Метални Токи Појас Shoelace З

Please wait...