0
clear
  • 6pcs Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батерија тип D + USB кабел за полнење
  • -20%
  • -20%
6pcs Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батерија тип D + USB кабел за полнење

6pcs Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батерија тип D + USB кабел за полнење

DEN 4799.52
DEN 3024.00

Достапност
Производот е достапен


ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USB-кабел.Други полначот може да не се наплаќаат,ве молиме да знаат дека се!
Производ модел : УЛ-1 li-po USB батерија на Електрична core тип : Висок квалитет На+ одделение литиум полимер батерија Батеријата : Помала или еднаква на 3000 пати Номинален напон : 1.5 V Номинална капацитет : 6000m Ah Номинална енергија : 9.0 пот Оценет излезен напон : 1.5 V Номинална влезниот : USB Mi Cro текст /5 V Максимална излезна струја : Помалку од 2 A Максимална текст на струјата : Помалку од 500m A Задолжен за ограничување напон : 4.25 V Целосно наполнета време : околу 4.5 часа Школка материјал : Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Стандардна боја : Црна, Сина Производ големина : 32.5 mm X 60mm LED на батерија ќе го исклучи кога целосно наполнета! Висок квалитет На+ одделение li-полимер батерија Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Recyling за многу пати,живот до 3000 пати за полнење. Совршено го замени на сува батеријата и обичните батерија. Ниска-јаглерод и Енергија-заштеда,економски, безбедносни и заштита на животната средина Без меморија ефект.Нема потреба да се разрешува пред полнењето. 1.5 V Константен напон,нека вашите уреди продолжувам да одам! Не Треба Посебни Држачи,само micro usb кабел,многу погодно! Батериите содржат интелигентна енергија за управување со чип,широко се применува на сите видови на USB chargeing. Можат директно да се користат на мобилен телефонски апарат,компјутер,мобилен напојување за полнење на батеријата.

Кон својствата

Номиналниот Напон:
1.5 V
Тип:
Li-полимер
Батеријата Број:
6
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Големина:
D
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
Etinesan
Број На Модел На:
УЛ-1
Номиналниот Капацитет:
6000MAH
Пакување:
6pcs батерии + 1 USB chargeing кабел
Предност:
1.5 v li-po батерија
Капацитет:
6000mAh(=9000mWh)
внимание:
Само може да биде обвинет од страна Микро USB кабел

Производи во категоријата

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

Се замени за Батерија Dewalt Код : за DewaltDC9096DE9039, DE9095, DE9096, DE9098, DE9503DW9095, DW9096, DW9098Одговара за Dewalt Модел : за Dewaltза

Повеќе За Производот15 усд / ЦенаЦенаСАД $ 30 / ЦенаСАД $ 19.53 / ЦенаСАД $ 34.59 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 30.25 /

4 во Пакет Големина : 4 инаку, превозот цена не се враќа, купувачите треба голи враќањето на трошоците и ни

Трговија на големо Фабрика директни продажби 2 парчиња KENTLI 1.5 v AA PK5 2800m Wh Батерија Liполимер Литиум батери

Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиумјон батери

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

При првата употреба на нови батерии или долгорочна употреба по складирање, пред употребата треба да се

ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USBкабел.Други полначот може да н

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone,

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

Опис На ПроизводотСпецификација : Заштитени 100% Нови Оригинални 18650 ICR1865026 FM 2600m Ah Liion 3.7 v Батерија Со ПХБ Б

Бренд Име : BTY БрендТип : Длабоко Циклус NiМЗ БатеријаБатерија на Модел : НУМЗ Батеријата, отпор 25ΩНоминал

ДОЛАРИ 18.00 29.50 Спецификација : Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 3200 m Ah NCR18650 B со ПХБ 3.7 V Бесплатен пре

ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USBкабел.Други полначот може да н

Моќ Алатка Батеријата За Hitachi EBM1830 BCL1815 DH18 DL DS18 DL DV18 DL 18 V 3.0 Ah Liion Литиум Акумулатори Опис : Напон : 18 V Капаци

Опис на Клетка : Liion Батерија тип : NCR18650 B Капацитет : 3400 m Ah Напон : 3.7 V Големина : Ø18.5мм х 69 mm Тежина : 47g ве Мо

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 4.3mm20mm50mmПолначот : батеријаСтандар

)Предмети се испраќаат од кина Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми

Се користи само високо квалитетни батерија полнач.7 v 18650 Батерија 18650 Со посочи 3400mah Заштитени liion батери

ELEOPTION 14.4 V 3000m Ah 3.0 Ах NiМЗ Батерија Правосмукалка Батеријата За Samsung NAVIBOT VCR8875 14.4 VoltОпис : Votlage : 14.4 V.Капаците

Производ параметри : батерија : 18650 Дијаметар : 18 .5mm Висина : 69 mm Отпор 45.6 milliohms Утовар и истовар пати 1000vezes

Чувајте ја батеријата на ладно, суво место Не им дозволувајте на стариот батеријата или половина на бат

Please wait...