0
clear
  • Топла Продаде 220V-240V Атомска 3000W Strobe Светлина 3000W Strobe светлина DMX512 strobe блиц светлина за фаза изложеност на светлина бар
  • -20%
  • -20%
Топла Продаде 220V-240V Атомска 3000W Strobe Светлина 3000W Strobe светлина DMX512 strobe блиц светлина за фаза изложеност на светлина бар

Топла Продаде 220V-240V Атомска 3000W Strobe Светлина 3000W Strobe светлина DMX512 strobe блиц светлина за фаза изложеност на

DEN 7296.00

Достапност
Производот е достапен

Ние само го прогласи за Царинска за 30-50 долари. Континуирано blinder ефект со авто исчезнат . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Одберете количината треба да се купат. Нашите производи се масовно произведени,Има голем парк. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 3000 W долг живот Xenon светилка вклучени . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако сакате да се купи 10pcs , ве молиме изберете 10pcs и да уживате во промет на големо цена, Инаку, ние не ќе ја испорача парцели,ви благодарам. [5] Ако имате проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.комбо
Потсетување : Ние не се продаваат на мало и големо., ве молиме контактирајте со нас. [3] Кога ќе го добиете производот, ако производот е оштетен, ве молиме да се жали на локални курирска компанија во времето наместо на aliexpress. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.Понекогаш премини и модели се различни,може да се имајте на ум она што ви треба во Спротивно,ние ќе го испрати по случаен избор. DMX, самостојна, master/роб или Детонатор далечинска контрола
Приклучок : испрати треба
>>>Потсетник : [1]немојте да се грижите за тарифата. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). [4]Кога ќе го добиете производот, ако дел се водат за исчезнати, ве молиме контактирајте со нас во времето наместо на aliexpress.Ако сакате повеќе попуст,Можете да изберете мали големо. Тивка температура-контролиран вентилатор за ладење . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.5 KG Топло Прашува : Оваа светлина само може да работи под AC220 V Параметри : . [2] Некои клиенти од области кои логистика не се добро развиени, како што се Источна Европа, итн. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Според нашето искуство, 95% од наредби може да биде мазна, царинење.Производи произведени во различни серии се малку различни по изглед,Но функции се исти.

Кон својствата

боја:
Единечната Цена за 1 Buc, единечна Цена за 10pcs, единечна Цена за 2 Компјутери, единечна Цена за 20pcs, единечна Цена за 3 компјутери, единечна Цена за 4 компјутери, единечна Цена за 5 компјутери
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
MENGBA
Број На Модел На:
MC1014
Напон:
AC220V 50Hz
Светилка Моќ:
3000W
Контрола на владата:
Авто/DMX512
Големина:
550*220*330mm

Производи во категоријата

Многу продавачот се опише како предводена ѕид за миење светлина е 9 W за секоја светилка но, всушност тие

PCBLED DMX безжична receiver / безжичен receivertransmitter / Безжичен Модул на DMX512Имаме видео и спецификација mannel покаже

Влезен напон : AC90240 V,5060 HZВкупна Моќност : 400 WLED Извор : 4x100 W КОЧАН,ладно бела / топло бела / топло + кул белоDMX

Ова е магла машина која спрејови нагоре, опремени со 24 PCS RGB Led диоди Тоа е погодна за внатрешна и надвореш

1.Материјал : полиран фрлијаалуминиум; 2.Одговара за 4060mm решетка; 3.Максимална имајќи тежина : 30kgr.; 4.Погодн

Top Brite Спецификација за Производ Inno Џеб Зрак Близнаци Влезен Напон : AC110220 V,5060 Hz LED : 12 Pcs*10 W КРИ Led Боја : RGBW 4 I

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 300 WБоја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешањеLed количина : 18pcs

Спецификација за производ : Напон : AC110240 V 50 / 60 HzМоќност : 110 WИзвор на светлина : 8*10w Кри RGBW 4in1 led диоди4operation

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 300 WБоја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешањеLed количина : 24pcs

20 W Бела LED Движи главата Осветлување Извор Авто Автомобил LedИме : 20 W Бела LedVolt возраст : 3.44.5 VАгол : 60 степе

Спецификација за производ : · Светлосен извор : Напредни 180w бела led· Led живот : 60.000 часа· Светлосен Флукс :

Она што е начинот на Плаќање?Т / T, paypal или Western Union7.Строго се тестираат пред пратката Во изминатите 8 годин

Жешка нов производ за 2015 dj опрема 280w зрак 10r 3 во 1 движење на главата место облека dj осветлување SpecificateНап

Многу продавачот се опише како предводена ѕид за миење светлина е 9 W за секоја светилка но, всушност тие

Спецификација за производ : Напон : AC90240 V 50 / 60 HzМоќност : 90 WLed количина : 7pcs 10 W led светилкиБоја емитуваат : RG

Функција : 1 Контрола на гласот и авто модел2 Со изградиво вентилатор за ладење3 Стабилен и сигурен, компа

Име на производ мини Co2 DJ Пиштол Оваа мини CO2 Пиштол повеќето време го користат за DJ, со рачна работа на вл

2 XLot Најновите Матрица Зрак Светла 36 X3 W втората светска војна / Г.С. / Amber 3 Бои LED Злато Матрица Зрак Светла

бесплатен превозот цена 4pcs / многу Направени во кина доведе фаза светлина 9 Pcs*10w OSRAM LED RGBW 4 ВО 1 предводена

LED Движи Главата Зрак светлина / LED движи главата светло;Б Како да го добиете најновите цена?Ако сакате на

Производи Спецификација : 1.Име на производ : Зрак 7 R Движи Главата Светлина; 2.Моќност : 230 W 3.Напон : AC90260 V,50

4 G ISM,126 канали9 Оваа производи донесува 2 Добијат чувствителни : 94d Bm11.4 G DMX512 безжичен приемник / предавате

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Лесно да се инсталира, до 180 степе

Влезен напон : 90240 V AC 50 / 60 Hz потрошувачка на Енергија : 230 WКонтрола на владата : DMX512, гласовна контрола, авт

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 300 WБоја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешањеLed количина : 18pcs

Каде е вашата фабрика се наоѓа? Како можам да ја посетите таму?Нашата фабрика адреса : NO6 ,changsheng улица ,Shijin

E27 RGB LED Ротирачки Фаза Кристална Топка LED Светло Светилка за DJ / Диско / / Партија 3 WНаправени во Кина од Care

Спецификација за производ : Напон : AC100 V / 220 VМоќност : 100 WКонтрола начин : ПрирачникГас : воздушниот компр

Ако имате тешкотии при тоа вашиот декларација, или ако треба да се скенира помалку вредност страница, ве

Please wait...