0
clear
  • Бесплатен превозот на Големо 8мм 500pcs Сребро Roundel Микс Clor Кристал Монистра Spacer,Модни Накит Монистра Изолација
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот на Големо 8мм 500pcs Сребро Roundel Микс Clor Кристал Монистра Spacer,Модни Накит Монистра Изолација

Бесплатен превозот на Големо 8мм 500pcs Сребро Roundel Микс Clor Кристал Монистра Spacer,Модни Накит Монистра Изолација

DEN 551.04

Достапност
Производот е достапен


Домот rondelle Spacer Лежиште, начичкана со шарени rhinestones
Брилијантен и неверојатни.
Delicated рачно изработени монистра, високи полски!
Drilled spacer монистра, одличен за да се меша со различни бисери, стакло и камења за DIY бразлетна и ѓердани.
Микс од бои : црвена, црна, плава, итн.
Премиум квалитет, delicated уметности и занаети
Повеќе релевантни производи, ве молиме да ја посетите нашата ebay продавница.
Материјал : Алуминиумски
Камен : Кристал
Кристал големина : прибл. 3 mm
Spacerbeads големина : прибл. 8 mm
Тежина : околу. 90 g
Состојба : 100% нови
Количина : 500 компјутери
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
ZUCZUG
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Производ Карактеристики:
Кружни дијамант боја
Објектот Тежина:
0.18g
Број На Модел На:
P-074
Објектот Висина:
0.3cm

Производи во категоријата

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Корејски матирано чувствува монистраГолемина : 12mm*17mmЗабелешка : цената за цената.Едноставен и исклучит

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

Материјал : алуминиум Боја : gunblack позлатен Големина : 5x10mm / 6x12mm / 7x14mm / 8x16mm / 9x18mm / 11x21mm Пакет : 50pcs / многу

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слобо

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Добредојдовте На Убава Џек!Продажба 1 Pcs Природен Камен Arborization Опал Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓер

Златна Боја Рамен Капка Месинг Кристал Ноктот Прилагодувања, во Рамките на Грешка Спектар на 1mm,10x7x0.4mm; О

Точка ИМЕ : Bo Yu Te Накит Конектор 1000 Pcs 8.5 MM Метал Месинг Шарм Хривнија Конектори за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

Боја : СребренаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаКоличина : 5 парчиња / ТорбаСостојба : 100% Сос

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОкол

Please wait...