0
clear
  • Triclicks 22mm се Справи со Бар Мотоцикл Крајот Странични Ретровизори 7/8 CNC ретровизорот на Универзал За Улица Велосипеди Спортски Велосипеди Choppers
  • -20%
  • -20%
Triclicks 22mm се Справи со Бар Мотоцикл Крајот Странични Ретровизори 7/8 CNC ретровизорот на Универзал За Улица Велосипеди Спортски Велосипеди Choppers

Triclicks 22mm се Справи со Бар Мотоцикл Крајот Странични Ретровизори 7/8 CNC ретровизорот на Универзал За Улица Велосипеди Спортски

DEN 879.84
DEN 809.00

Достапност
Производот е достапен


Triclicks 22mm се Справи со Бар Мотоцикл Крајот Странични Ретровизори 7/8" CNC ретровизорот на Универзал За Улица Велосипеди Спортски Велосипеди Choppers
Fitment ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите Одговара на повеќето мотоцикли, улица велосипеди, спортски велосипеди, хеликоптери, круизери со 22mm(7/8") шупливи handlebar ве Молиме бидете сигурни дека објектот одговара на вашиот велосипед пред да го купат,ви благодариме! Детали за производот Едноставен и класичната квадратен облик,2-начин инсталација Домување Материјал : Црна ЦПУ машински алуминиумски со хард-елоксирани заврши Огледало Боја : Чад сина Огледало Големина : прибл 75mm(3")*130mm(5-1/4") Оптички одделение конвексни стакло, обезбедува широк и јасна Визија Огледало прилагодливи агол слободно од вртливата дизајн Доаѓаат со адаптери (13mm,17mm) за лесно fitment Пакет се Вклучени пар круг мотоцикл огледала
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.

Кон својствата

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
8.2cm
Име На Модел:
CN2M1227K
Објектот Должина:
16.5cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Бренд Име:
Triclicks
Материјал Тип:
CNC машински алуминиумски со хард-елоксирани fi ABS Пластика Огледало Домување
Објектот Ширина:
8.2cm
Точка име :
Мотоцикл Задните Ретровизорите
боја:
Хром
Регионот на Производителот :
Кина
Состојба :
Нови
Поставување на Возило :
пред десно лево
Одговара за :
22mm(7/8) шупливи handlebar
Големина:
As picture show
Гаранција:
една година
Автомобил Производител:
улица велосипеди спортски велосипеди choppers круизери
Пакување:
2 парчиња/многу

Производи во категоријата

Карактеристики : Прилагодлив Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало Материјал : Акрилик Материј

100% Сосема Нов Materail : cnc алуминиум Боја : црна / црвена / сино / златоКарактеристики : Висок квалитет и лесно

Политика На Враќање : 1.Исплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо

100% Сосема Нов резервни висок квалитет integraged огледала Hight квалитет на алуминиум огледало Дијамант Сечил

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во

Црна Универзален Мотор Мото 7 / 8" 22mm се Справи со Бар Крајот Rearview Странични Ретровизори100% Сосема Нов Резе

Опис на Спецификација : Количина : 1 Пар Странични Ретровизори Состојба : Brand New Боја : Црна Лесно да се инс

Карактеристики : Прилагодлив Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало Материјал : Акрилик Материј

добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!

Функција : 100% Сосема нов Огледало (стакло) Материјал : Акрилик Домување материјал : Високо влијание ABS пла

за Aprilia : Tuono / Mana / Dorsoduro / Тресат / Пегаз / SXV / Scarabeo / Sportcity / SR50 R / како и обично,вие треба да плаќаат

Карактеристики : Прилагодлив Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало Материјал : Акрилик Материј

Дел Име : РетровизориFitment : Kawasaki Ninja ZX10 R 20082011Состојба : 100% сосема новБоја : Црна МатМатеријал : Високо Влиј

Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозо

Производ descriptiion : состојба : 100% Сосема НовMaterail : Матични( Алуминиум)Бои : црна / сина / златниот / red / сребре

Производ функција : Материјал : алуминиум легура materail,CNC технологијатаОдговара за Справи со бар со внатр

Соодветни Модели : Универзална Одговара За Јамаха Kawasaki Хонда Suzuki Ducati BMW KTM Харли Aprilia Benelli АТВ.....итн.Сите М

Црна Круг Rearview Огледало За Харли Спортските 883 1200 Iron 883 Софтејл Дуна Fatboy Мотоцикл Задните Ретровизорите

Удобност и флексибилност да не се водат за исчезнати поради антиотсјај стакло Профилот е зајакната со е

100% Сосема Нов Materail : cnc алуминиум Боја : црна / синаКарактеристики : Висок квалитет и лесно да се инсталира

Со логото оригинално Направени од Страна на Високо Qualtiy Алуминиум ЦПУ машински Алуминиумски Оптички од

Please wait...