0
clear
  • 1pcs LCD За Xiaomi Redmi забелешка 2 redmi note2 LCD Екран на Допир панел Екран Digitizer Собранието со рамка со алатки
  • -20%
  • -20%
1pcs LCD За Xiaomi Redmi забелешка 2 redmi note2 LCD Екран на Допир панел Екран Digitizer Собранието со рамка со алатки

1pcs LCD За Xiaomi Redmi забелешка 2 redmi note2 LCD Екран на Допир панел Екран Digitizer Собранието со рамка со алатки

DEN 1224.96
DEN 1164.00

Достапност
Производот е достапен


1pcs LCD За Xiaomi Redmi забелешка 2 redmi note2 LCD Екран на Допир панел Екран Digitizer Собранието со рамка со алатки

Кон својствата

Резолуција На Екранот:
1920x1080
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
за xiaomi redmi забелешка 2
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Auarita

Производи во категоријата

Опис : Нова 5.0" За Huawei P8 Лајт Smart ( Не За Huawei P8 Лајт ) Целосно LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието Црна

Hdmi VGA одбор за контрола 7 инчен lcd монитор екранот со допир панел 5pcs / многуlcd со одбор : lcd екран со диск одб

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.В

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Ние нудиме различни Екра

бесплатен превозот оригинални Бел lcd панел дисплеј lcd екран за psvita ps вита PSV 2000 100% тестираноВе молиме кон

електронски diy комплетMDM9635 M 1 VV basebandот на ПРОЦЕСОРОТ за iphone 6 S iphone6 SДоколку купите повеќе квантитет, ве Мо

Опис : *Тестирани пред превозот*Направени од високо квалитетен материјал*Компактен дизајн и лесна.*Идеа

Тестирани Digitizer Панел Замена на Делови За Highscreen Моќ мраз Ево Допир + LCD Екран Собранието ; Со Следење на Бр

Опис : Нова 5.0" За Huawei Уживаат 5 S GR3 TAGL01 TAGL03 TAGL13 TAGL22 TAGL23 Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието

Овој дел треба да се инсталира само од страна на сертифицирани професионални техничар.Ако пакетот оште

ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна.Кога ќе го примите

Одделение ААА LCD 5.5 инчен За i Phone 6 PlЕкран на Допир Со Digitizer LCD Замена Собрание ДеловиsЗошто место цел сега?

М&Сен LCD Екранот+допир Digitizer со рамка За 5.0" ZTE Сечилото V7 Лајт Goldack / бела бесплатен превозотНашите акции lc

Новиот 7 Инчен AT070 TN92 / 90 / 94 / 93 HSD070 IDW1 Екран на Допир Digitizer Панел 165mm*100mm за Навигација со Автомобил DVD Екрано

Оригиналниот 6.1" инчен A061 VTT01.0 LCD екран за GARMIN Nuvi 66 66 LM 66 LMT GPS LCD Екран со Допир digitizer

Детали 1 100% Тестирано и 1 години гаранција 2 Тестирани еден по еден и 100% работи и 3 Во време на превозот со

• Површината изгребани од Несоодветно управувана од страна на лично exclued• На екранот треба да биде на т

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37

Нова 6 инчен 2560*1440 2К LS060 R1 SX01 LCD Екранот Со HDMI да MIPI Возачот Одбор за видео проектор 3 D Печатач Следи Опис н

ќе донесе погрешна големина или погрешно објект) Ако не сте сигурни што ви се прави нека се направи тоа з

Ако пакетот оштетени за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакетот и да се врати за нас.К

Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.

Srjtek 100% Тестирани 5.5" за Meizu М3 Забелешка L681 H LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Сензор Чаша Полна Собраниет

Овој дел треба да се инсталира само од страна на сертифицирани професионални техничар.• Ве молиме конт

Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми Ако не с

Оригинални нови 2.6" за Garmin Дакота 10 рачни GPS екран на допир панел на допир за digitizer

За Garmin Nuvi 1690 1690 T LCD екранот со допир digitizer

оригинални Црно за ps вита psvita 2000 lcd екранот дисплеј lcd панел бесплатен превозот 100% тестирано

Please wait...