0
clear
  • 10PCS/Многу 475 4.7 uF 250V CBB Полипропилен Филм Capacitor Теренот 27mm 475 4.7 uF НОВИ 250V
  • -20%
  • -20%
10PCS/Многу 475 4.7 uF 250V CBB Полипропилен Филм Capacitor Теренот 27mm 475 4.7 uF НОВИ 250V

10PCS/Многу 475 4.7 uF 250V CBB Полипропилен Филм Capacitor Теренот 27mm 475 4.7 uF НОВИ 250V

DEN 120.00

Достапност
Производот е достапен


Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.
Превозот Информации : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Бренд Име:
WEIDILY
Температурата На Работа:
-
Број На Модел На:
475 4.7 uF 250V
Номинална Напон:
-
Тип:
филм capacitor
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
боја:
Браун
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
-

Производи во категоријата

1Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic КондензаториНапон Номинална 10 V Capacitance 4700 UF Толер

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактира

ПредметиЕдинициПерформансиБрендSANYOСеријаСПНоминална НапонV(DC)4Номинална Capacitanceu F560Температураdeg C105Гол

DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни Ве молиме изберете пожелно еден u0026 ост

1Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic КондензаториНапон Номинална 250 V Capacitance 470 UF Толер

и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот

Опис на производотНапон Оценка : 250vCapacitance : 0.47 uf 470 NFГолемина / Димензија : 6*12Монтажа Тип : Преку ДупкаТол

Добредојдовте На нашиот магазинНие ќе се обидеме сите да се потрудиме да ви послужи За било какви праша

ПредметиЕдинициПерформансиБрендNCCСеријаНоминална НапонV(DC)16Номинална Capacitanceu F10Температураdeg C40°C~85 °CГ

Опис на производот25 V 68 UF 5*11 алуминиум electrolytic capacitor 68uf 25v Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозницит

1Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic КондензаториНапон Отценети16 VCapacitance10000ufТолеранц

Секоја вредност 50pcs Под 20 вредности на сите во еден пакет 0 R 10 R 30 R 47 R 60 R 70 R 80 R 100 R 120 R 150 R 200 R 220 R 240 R 300 R 330 R 470

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .За вашето

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

Опис на производот25 V 330 UF 8*12 алуминиумски electrolytic capacitor 330uf 25vНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозн

1Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic КондензаториНапон Номинална 10 V Capacitance 2200 UF Толер

Бесплатен Превозот 5pcs Нови Chengx 47 UF 400 V 16 X25 Алуминиум Electrolytic CapacitorДобредојдовте на нашата ПродавницаАко

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Ви благодаримеУслуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати прево

Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.Ние ќе се потруди

Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки

1Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic КондензаториНапон Номинална 450 V Capacitance 1000 UF Толе

Бесплатен превозот 0805 SMD Capacitor,29values X10pcs=290pcs,Чип Capacitor Електронски Компоненти Пакет, Примероци за полнење

Ние не сме одговорни.Инаку од името на предизвика превозот одложувања. Како вашите повратни информации

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

Please wait...