0
clear
  • Проектор Светилки Сијалица, POA-LMP27 LMP27 610-287-5379 за SANYO PLC-S300 PLC-SU15 PLC-SU07 PLC-SU15B PLC-SU07B со домување
  • -20%
  • -20%
Проектор Светилки Сијалица, POA-LMP27 LMP27 610-287-5379 за SANYO PLC-S300 PLC-SU15 PLC-SU07 PLC-SU15B PLC-SU07B со домување

Проектор Светилки Сијалица, POA-LMP27 LMP27 610-287-5379 за SANYO PLC-S300 PLC-SU15 PLC-SU07 PLC-SU15B PLC-SU07B со домување

DEN 2880.00
DEN 2218.00

Достапност
Производот е достапен

целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. инаку ние не прифаќаме тоа
3. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите.ви благодариме. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите.
Проектор светилки сијалица, POA-LMP27 LMP27 610-287-5379 за SANYO PLC-S300 PLC-SU15 PLC-SU07 PLC-SU15 B PLC-SU07 B со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : POA-LMP27 LMP27 610-287-5379 за SANYO
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Крушка Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Sanyo PLC-S300/PLC-SU15/PLC-SU07/PLC-SU15 B/PLC-SU07 B
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3.Се надевам дека ќе може да се разбере.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. Однапред ви благодариме. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.

Кон својствата

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
POA-LMP27 LMP27 610-287-5379 за SANYO

Производи во категоријата

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа Ние нема да наплата на превозот обвиненија

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компаниј

На DT01021 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напон

DHL ќе биде зеде за 47 дена да пристигнат.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.ако парц

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Експрес КурирРабо

Бесплатен Превозот проектор крушка светилка PVIP 240 / 0.8 E20.9n 5 J.J7 L05.001 за BENQ W1070 W1070+ W1080 W1080 ST HT1085 ST HT1075 W1300Специ

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.)Answer : ________________________

Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.DHL ќе биде зеде за 47 дена да пристигнат.ви бла

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компаниј

ОписСветилка Модел LMPF250Проектор : За SONY VPLFX50Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проект

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Експрес Кури

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Специфични параметри : 100% НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за Benq EP770 тркала боја1 За производи : Ние с

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : PANASONIC PTEW540, PTEW640, PTEW730 Z, PTEW730 ZL, PTEX510, PTEX610, PTEX800 Z, PTEX800 ZL, PTEZ580, PT

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : LMPE2122000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 210 Wat

За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расп

Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го

8Wattage : 120 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : XL2400 / XL2400 UОписПроектор Сијалица XL2400 За SONY KDF5

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати целосна исплата мора да се направи во рок од 7 д

Однапред ви благодариме.Проектор Сијалица RLC150003 за VIEWSONIC PJ5501 / PJ5502 / PJ5511 Проектирање Светилка Светилки Со

Светилка Модел : XL5300Wattage : 180 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За SONY KDSR60 XBR2 / KDSR70 XBR2ОписЗ

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕXR20 LPКомпатибилен со : XGMB55 / XGMB55 X / XGMB65 / XGMB65 X / XGMB67 / XGMB67 X / XR20 / XR20

ОписСветилка Модел LMPF230Проектор : За SONY VPLFX30Wattage230 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проект

На RLC050 е наменет како замена за употреба во Viewsonic бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Можете да не конта

Please wait...