0
clear
  • Трговија на големо 15yards/многу Црно Бела Африкански Чипка Ткаенина за Свадба Фустани Трепките Чипка 8.5 cm Занает Полиестер Везени Чипка
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 15yards/многу Црно Бела Африкански Чипка Ткаенина за Свадба Фустани Трепките Чипка 8.5 cm Занает Полиестер Везени Чипка

Трговија на големо 15yards/многу Црно Бела Африкански Чипка Ткаенина за Свадба Фустани Трепките Чипка 8.5 cm Занает Полиестер

DEN 818.88
DEN 696.00

Достапност
Производот е достапен

Функција : 1. Материјал : 100% полиестер. 2. Чувствувам : Мека и Удобна. 3. Боја : Црна и Бела. 4. Ширина : околу 8.5 cm 5. Одлично за свадба, облека. 6. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. 7. 1 дворови= 0.914 Метар = 91.4 cm , 1 5yards/многу. Answer : ___________________________ Note : Кога сте заинтересирани, ние може да понуди повеќе слики. Испрати ја сликата за нас, ние може да го понуди на истиот производ со cheapper цена. Ние се концентрираме на Облека, Додатоци во Кина.Нашите ракување со предмети се сите висок квалитет и ниска цена.Исто така можеме да ви понудиме мала количина од брза испорака.Ако би сакале да имаат снабдувач на Кинески облека додатоци. Ве молиме контактирајте со нас сега. Ние веруваме дека може да помогне со вашиот бизнис!!
дворот дворот ДОЛАРИ, 1.15 /дворот двор

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ширина:
8.5cm
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
th
Материјал:
100% Полиестер

Производи во категоријата

1 Материјал : памук 2 Боја : бела+розова 3 Големина : прибл 4cm / 3.15" широк , 1 lot = 10 дворот (1yard=91cm=0.91 метар) 4...

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Димензии : Ширина : 1.6 см2.Боја : Светло виолетова3.Материјал : Полиестер

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1pc Лист Цвет Мрачно Црна Јака Работ Guipure Чипка Ткаенина DIY рач

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

52 / дворот Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или не

Ние веруваме дека не постои разумно решение.78 / дворот ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот Ако треба да се плати царин

Почитувани купувачи,Ние може да обезбеди сите видови на високоодделение сомот чипка, Африкански стил ч

Широк : 13 cmКоличина : 5 метри / многуБоја : Црна, БелаПрирачник за мерење на големината, не може да биде мал

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

3 / дворот Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот

Име на производ : 9 см ширина Embroid ЧипкаМатеријал : памук и најлонПроизводот НЕ : 1804Чипка ширина : 9.5 cm(најм

99 / дворот Ви благодариме за вашиот одлична соработка !.6 / дворот ДАНОК&ДОЛЖНОСТЈас n најмногу време, купу

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Функција : Чипка Намали .Ширина : 10cm .Количина : 15yards.Потекло : произведено во Кина .дворот дворИмаме и друг

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 0.8 cm Ткаенина Боја : златна Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)

1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што

Спецификации : Димензии : околу 30cmC olors : како фотографија покажаPls забелешка : Поради фото светлина, висти

Ткаенина Материјал : Вода растворлив Мрежа чипка Ткаенина Ширина : 2.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакува

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 15cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакување : 5 дворови / pack (1 Yar

Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !Описи : 1.Материјал : 100% полиестер2.Ткаенин

63 / дворот Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купув

Please wait...