0
clear
  • Qualcomm 3.0 Брзо Полнење Тип C Телефон USB Полнач За Iphone 7 Samsung Галакси Xiaomi Huawei КК 3.0 Двојна USB Порт Автомобил Полнач
  • -20%
  • -20%
Qualcomm 3.0 Брзо Полнење Тип C Телефон USB Полнач За Iphone 7 Samsung Галакси Xiaomi Huawei КК 3.0 Двојна USB Порт Автомобил Полнач

Qualcomm 3.0 Брзо Полнење Тип C Телефон USB Полнач За Iphone 7 Samsung Галакси Xiaomi Huawei КК 3.0 Двојна USB Порт Автомобил

DEN 1103.52

Достапност
Производот е достапен

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Оган-отпорни и животната средина тешко rubberized насликани површината дизајн, влезен напон одговара за меѓународни патувања, многу повеќе простор-за заштеда на енергија и практично да се извршува додека патуваат
4. Приклучок : САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА Приклучок
6.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. 6 Порти : Една порта излез максимална 3А, 6 пристаништа вкупно максимална излезна 6 A.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.6 V/3А - 12 V/1.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари , или ја стоки или други начини. Материјал : Висок квалитет на анти-оган ABS
3. Текст : AC 100-240 V 50-60 Hz
4. Мулти-функционални USB Порт - 1 Тип-C 5v/3А Приклучок + 4 Интелигентни Обична USB 5 V Приклучоци + 1 КК 3. Контактот големина : 8. Широк влезниот напон спектар на AC 100-240 V, компатибилен со сите 5 V USB-обвинет уреди
3.5 cm Пакет
FPACKAGE :
1* 6 пристаништа ѕид полнач
1* НАС,ЕУ или велика БРИТАНИЈА Plug Моќ Кабел
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА Внатрешен пакет : 6 пристаништа usb Полнач AC кабелот Надворешното пакување : Боја картонска кутија Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор. Широко се Компатибилни за i Phone 7 / 7 Плус SE / 6s / 6 / 6 Плус, i Pad Воздух 2 / Pro, Samsung Галакси S7 / S6 Работ, LG G5 и Повеќе Телефони и Таблети; Тип C Приклучок за Пиксели, Пиксели XL, i Pad Про, HTC 10, Nexus 6 P/5 X, Lumia 950/950 XL
СПЕЦИФИКАЦИЈА :
1. Излез : DC 5 V 30 W во вкупниот
5. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.0 Двојна USB Порт Автомобил Полнач
КАРАКТЕРИСТИКИ :
1. Нето тежина : 235 g / 8.

Кон својствата

боја:
Црна
Приклучок Тип:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,LG,Blackberry,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Излезен Интерфејс:
Тип В,USB
Број На Модел На:
GLK-CHR-6D
Тип:
Десктоп
Бренд Име:
Go2linK
Квалитетот сертификација:
CCC,FCC,CE,RoHS
Излез:
5V/2.1 A
На текст:
100-240V/1.2 ЕДЕН
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
OPPO VOOC,Samsung Адаптивни Брзо Полнење,Qualcomm Брзо Полнење 3.0,MTP Пумпа Express,Qualcomm Брзо Полнење 2.0,USB PD
USB Порти:
≥6
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Нема. на Порти:
6 (1 Тип c+4 USB+1 КК 3.0
IC Интелигентни:
Yes
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Квалификации:
CE/ROHS, CCC
Компатибилен 1:
за iPhone 7 / 7 Плус SE / 6s / 6 / 6 Плус
Компатибилен 2:
за iPad Воздух 2 / Pro, Samsung Галакси S7 / S6
Компатибилен 3:
за Пиксели, Пиксели XL, iPad Про, HTC 10, Nexus 6P/5X, Lumia 950/950XL

Производи во категоријата

Оригиналниот Патување Полначот ЕУ Приклучок Адаптер+ USB Кабел за Oukitel K6000 Про MT6753 Octa Core 5.5" FHD 1920x1080 Бесплат

Брз Charge TM 2.0 Технологија Благодарение на Qualcomm Брзо Полнење 2.0 технологија,Трошоци компатибилни уреди до

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид де

Карактеристики 100% сосема нов !Оваа нови преносни 4 USB порти центар приклучете го полначот со еден станда

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на делови Исклучителна прави и одлична издржлив материјал за Поправка / З

Микро Типc USB Синхронизација на Десктоп Полнење Dock Станица Стојат Адаптер за полнење Со Кабел За Xiaomi 4 C Let

BL47 TH Батерија Полнач со Usb Ѕид Патување Приклучете го Адаптерот За LG OPTIMG PRO 2 F350 D838 LTEА F350 S Мобилен Телефон

Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност Н

Спецификации : Влезен Напон : AC 100240 V 5060 HzИзлез : 5 V / 1 A4 Полнење преку USB Портови : 2 X 5 V / 2.4 А, 2 X 5 V / 1 AЕнергија

100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет.USB излез : 5 Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или усл

Функција : Вертикална Универзален Полнач Номинална Моќност : 35 W Со ЕУ / САД / велика Британија приклучок

7Портен USB 3.0 Полнење Dock Станица Брз Полнач ЦЕНТАР со Dustproof МаскаОписи : Постојат 7 USB 3.0 порти и 3 порти на н

12w 2.4 Брзо Полнење USB Полнач за i Pad 4 Воздух мини Патување Преносни Полнач за i Phone 5 5s 6 6s Плус Samsung Таблета Ад

2 НАПакет Листата : 1 x 4портен USB адаптер за полнењеПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА паметни телефони од Apple, Samsung, Google, HTC,

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

USB Полнач за 5 V 2.1 Универзален Преносни Патување Ѕид Адаптер за полнење Samsung ЕУ Plug Мобилен Телефон Полнач

Спецификација : Текст : 100 V240 V, 50 / 60 HzИзлез : 5.0 V, 2000m AПриклучок тип : ЕУТежина : 42gСодржи : 1x Адаптер1* USB кабел

Стокови : 4Портен USB Хаб Држачи за Полнење Dock Станица Стојат Организаторот за Таблет и Телефон iphone 5 6 6 плу

Спецификација : Тип : LED Smart покажи Ѕид ПолначМатеријал : ABS + PCВлез : 100240 V / 5060 HzИзлез : DC 5 V / 3А MaxКомпатиби

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Една USB порта поддржув

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Тел

Ние ќе tryour најдобро да се реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука Ние постојано с

Излез : DC 5 V 4А 5 Заборави за тоа што вашиот паметен телефон, таблета, семејството и пријател уреди вклучен

5 V 2 A Smart LED Светло 2 Порти USB Полнач за Брзо Ѕид Адаптер Zerosky Полнач За i Phone 5 6 7 4 Samsung, HTC, LG G3,Мобилен ТелефонО

Прекинувач и LED моќ индикатор4 Но предмети мора да се врати во фабричка состојба Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz3.КАР

Опис : 1.Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.2.Dual USB автомобил полнач, висока струја и вис

Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.5 Полнење ЦЕНТАР Multipe USB Десктоп Брз Полнач За Паметен Т

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на делови Исклучителна прави и одлична издржлив материјал за Поправка / З

Please wait...