0
clear
  • Aokwe Нови пристигнување 8ch затворен купола IR 720P IP Вистински p2p WiFi безжична камера за видео надзор надзор систем со LCD екран
  • -20%
  • -20%
Aokwe Нови пристигнување 8ch затворен купола IR 720P IP Вистински p2p WiFi безжична камера за видео надзор надзор систем со LCD екран

Aokwe Нови пристигнување 8ch затворен купола IR 720P IP Вистински p2p WiFi безжична камера за видео надзор надзор систем со LCD

DEN 17280.00
DEN 13651.00

Достапност
Производот е достапен

Aokwe Нови пристигнување 8ch затворен купола IR 720 P IP Вистински p2p Wi Fi безжична камера за видео надзор надзор систем
Оперативен систем Вграден ЛИНУКС оперативен систем за Видео влез Видео inout 8ch Мрежа wireless72 Mbps,wired100 Mbps видео излез HDMI излез 1ch Видео Кодирај Снимање D1/960 H/720 P Репродукција 4ch Снимање Снимање / Слика прирачник,мерењето,Движење откривање,Аларм за Репродукција Реално време ,Редовни,настан репродукција направете резервна копија Редовни резервни копии HDD 1 SATA до 4 TB Интерфејс Мрежа 1 RJ45 10 M/100 2 WIFI Антена USB 2 USB 2.0 Мрежа Pprotocol UPn P, SMTPPPPo EDHCP Видео Излез HDMI 1920*1080 Други Моќ DC 12 V 3А работна температура -10+55 влажност 10%90% Големина 257mm×210mm×45mm Тежина ≤1 Kg Wi Fi IP Куршум камера Сензор 1/4" Прогресивно Скенирање Сензор S/N Сооднос > 48 d B Дефиниција 1 MP : 1280 x 720 Лукс Боја : 0.1 Лукс Б/W : 0.01 Лукс Леќа 4mm OSD Датум и Време & Title белиот баланс Автоматски Day & Night Авто / Color / НА 3 D-DNR Авто Огледало/Флип за вклучување / Исклучување На Приватност Маска 4 Зона Избор на поток на Два Стриминг во Исто Време : H. 264 1280x720 H. 264 640x480 DC12 V Моќ-1 A Интерфејс, RJ45 / WIFI 802.11 b/g/n работна температура -10 до +50 / 30% до 80% RH влажност -20 до +60 / 20% до 90% RH големина 205(L)×70(W)×55 (H)mm Тежина 500g
Слики :

Кон својствата

Изгради-во HDD:
Никој, 1T, 2T, 4T
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Должина на кабел:
Никој
видео влез:
8 канал
Бренд Име:
Aokwevision
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
8pcs
Број На Модел На:
NVR-6118D-W
Резолуција:
720P
ТВ систем:
NTSC,PAL
nvr:
wifi приемник внатре
видео влез:
8ch
Видео излез:
HDMI
Камерата:
8pcs
Резолуција:
720P
wifi камера:
Yes
IR distamce:
30m
Водоотпорен:
Yes
Мобилен телефон за пристап:
Поддршка
P2P:
Yes

Производи во категоријата

4ch 2 MP купола diy внатрешна и надворешна безбедносна камера систем 1080 P безжичен wifi систем NVR комплет со 12.5

Ако не го примите објект по 45days,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе ги испита и решавање на испорака пр

DEFEWAY 16 CH 720 P 1200 TVL Отворено Home Security Камера Систем за видео надзор Видео Надзор DVR Комплет AHD Камера во Собат

4 CH 9" Следење Камион Трактор Обратен СИСТЕМ за Безбедност4 x Rear View Camera КомплетВидео Надзор И Систем !!Овој

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во.Ца

Кога движење откривање е предизвикана, на DVR автоматски ќе испрати ѕвончето звук и аларм известувања на

0HDD : 1*SATA порта (Max 6 TB / per)Безжична : 3 G, WIFI (продолжување преку USB)ОпштиНапојување : DC 12 VBack up метод : Надворешн

6 мм леќа брод по случаен избор Број на IR Led диоди 2 Низа IR Led диоди Инфрацрвено Осветлување (Ноќно) до 115ft М

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ пред ставање на твојот ред, ве мо

кога превозот од DHL ,ако вашата адреса е оддалечен, треба да се обрне повеќе 30за дополнителни превозот це

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Asmile 2017 НОВИ 720 P Реално време 1 CH AHD Мини DVR PCB Одбор 30fps поддршка 128 GB sd Картичка и Безбедност Дигитален Сним

"2ch Мобилни DVR Колекции за автомобил автобус возило со 2pcs 1080 P AHD Камери во Реално време 2 Каналот dualSD DVR под

Известувањата преку епошта и Движење откривање, IP66! Водоотпорен и политиките за Отворен / Затворен, бесп

Може да трае подолго без греење се, па можете да покажат јасен преглед на сите времиња B x 600(H) Систем : PAL /

1 X 16 CH DVR(2 000 G Хард диск е поинсталирани во вашиот DVR )16x Куршум 720 P камера16x 18 МИЛИОНИ(65ft) BNC кабел5 X 12 V / 2 A На

6 мм леќаDay / Night Mode : Бојата во Текот на денот / префрла на B&W во текот на ноќтаОпштиВнатрешна / Надворешна

поставување на камери во теренотцрна темнина ќе влијае на ефикасноста на ноќта визија.Ние се стремиме с

Данок&Должност Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земјата , но ние не покривање на сите даночни &

1 Лукс (IR за);0 264 видео компресија, повисоки дефиниција слика и малку пониска стапка.IR Ноќ Визија и IP66 Водо

264Кодирај капацитет : 16*AHD 1080 PДекодирање капацитет : 16*AHD 1080 P / 8*AHD 1080 PАналоген влез : 16*AHD 1080 PДигитален текс

Поддршка IRНАМАЛУВАЊЕ на Двоен Филтер Прекинувач, Ден и Ноќ да се Постигне Мониторинг, Боја е Не Делумни

СпецификацииDVR специфицирате било cificationВидео Компресија H.0 Далечински Управувач IRДалечински Управува

Поддршка на повеќе highdefinition мрежна камера пристап.Леќа големина : Default : 3.buer бара да се врати на оригиналн

6 mm IR LED : 48pcs, 5mm IR LED Далечина / Ноќ Визија Растојание : 130ft(40meter) Водоотпорен Ниво : IP66 Материјал : Алуминиум

Погледнете видео во живо на системот од било каде и во било кое време преку ќе smarphone, маса или КОМПЈУТЕР с

8~12 mmМаксимална бленда Ф1.Dahua РОЕ моторните леќа 2.8 mm ~12mm IPCHFW4431 RZ H.8 mm × 72 × 80 ммТежина 0.01 ЛУКС / Ф1 Осветлува

Please wait...