0
clear
  • 10pcs 3528 & 5050 RGB LED Лента Контролер Plug Лента String Лента Пакет Цветен Осветлување Светилка Со Копчето Apply AC110V-220V
  • -20%
  • -20%
10pcs 3528 & 5050 RGB LED Лента Контролер Plug Лента String Лента Пакет Цветен Осветлување Светилка Со Копчето Apply AC110V-220V

10pcs 3528 & 5050 RGB LED Лента Контролер Plug Лента String Лента Пакет Цветен Осветлување Светилка Со Копчето Apply AC110V-220V

DEN 1872.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

База Тип:
3528, 5050
Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
Приклучете
Карактеристики:
Светилка бенд приклучок
сертификација:
CQC,EMC,FCC
Гаранција:
2 година
База Материјал:
Пластика,ABS

Производи во категоријата

gu10 штекер база Конектор Керамички Носителот Светилка инсталации за GU10 База Халоген Socke или GU10 led сијалиц

Кабел : Бакар, 2x0.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било ко

Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни Ве молиме организира

HEINE 070 X002.88.070 3.5 v 0.69 БЕТА 200 ophthalmoscope XHL #070 светилка бесплатен превозот50pcsvolts : 3.5 vзасилувачи : 0.69 наглавната

Стоматолошки светлина Стакло Рефлектор Стандард 150 X110 mm dichroic стакло покрие бесплатен превозот10pcsако им

Shockproof Локомотива Морски Светилка Основи,G13 T8 Lampholder 500v 3а

5Pack Сијалица Приклучок Адаптер Медиум База E26 да Candelabra E12 Завртка РедукторСпецификации : Карактеристики

24 V 300 W G6.35 xenon проектор сијалица 24v300w екранот оптички халоген сијалица бесплатен превозот10pcsvolts : 24vw : 300wба

Напомена : Цел повеќе од 10lots ќе брод надвор бесплатен превозот преку DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX случајно.

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или поштенски трошоци Ако пакетот е вр

Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најго

otoscope светилка за Heine 049 X002.88.049 3.5 V XHL X02.88.049 сијалица бесплатен превозот10pcsvolts : 3.5 vзасилувачи : 0.72 наглавнат

По тоа е испраќаат ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија Вистински транзит време варира...

H016372 Hanaulux 24v 40w BA15 D О Т сијалица хирургија светилка бесплатен превозот50pcsVolts : 24vW : 40wБаза : BA15 DГлавната при

Подетални Информации : *Материјал : Железо*Тип : изборен Круг таванот се зголеми*Дијаметар : 100mm*Висока : 20m

22.8 V 40 W Merilux 485761 резервни сијалица Merivaara X3 Х5 22.8 V40 W ICU операција хируршки халоген светилка бесплатен прево

12v 150w GY6.35 стоматолошки светилка 12 V150 W GY6.35 капсула халоген сијалица50pcsVolts : 12vW : 150wБаза : GY6.35Главната приме

Алуминиум Heatsink Вентилаторот за Ладење Set + 44mm Оптичко Стакло Леќа + Рефлектор Заградата за 20 W 50 W LED 60 Степ

НОВИ G13 T8 светилка адаптер со стартер седиште за Решетка светлина

Дувачкиот E27 фитинг светилка носителот KNOB ПРЕФРЛАТЕпогодна за двете 110 V и 220 VE27 бакар светилка држачиДув

ОписТип : Plug да E27 со On / Off ПрекинувачМатеријал : Шел : ABSЕлектронски Дел : МеталВкупна Должина : 22 смНапон и

Hitachi 12 V 20 W халоген светилка P / N7050840 хемија аналитичар 704,717,737,767,7020,7180,7600,Рош P800 P / N 7050840 12 V20 W сијалицаVolts : 12v

Спецификација За Производ : Бренд новиГлавната боја : белаШколка материјал : пластикаНапојување : 220 V / 10

Bi pin JC 24 V120 W G6.35 микроскоп светилка проектор 24v 120w халоген светилки бесплатен превозот50pcsVolts : 24vW : 120wБаза :

Please wait...