0
clear
  • трговија на големо 12pcs лекар, кој црвено gallifreyan Прилагодливи прстен месинг pendant мажи жени мода гроздобер божиќ подарок steampunk накит
  • -20%
  • -20%
трговија на големо 12pcs лекар, кој црвено gallifreyan Прилагодливи прстен месинг pendant мажи жени мода гроздобер божиќ подарок steampunk накит

трговија на големо 12pcs лекар, кој црвено gallifreyan Прилагодливи прстен месинг pendant мажи жени мода гроздобер божиќ подарок

DEN 1382.40
DEN 1134.00

Достапност
Производот е достапен


Прстен Големина : Прилагодлив Прстен
Боја : антички месинг
Основните прстен е направен од бакар.
Овој модел е рачно изработени со помош на убаво печатени дела поставени во 15 mm рамки. Уметничкото дело е затворен под стакло да се заштити и унапреди сликата.
Вашиот прстен доаѓа во прекрасен подарок торба, подготвени за давање на подарок.
Секој објект е направен за да цел - Листата фотографии претставуваат она што вашиот случај ќе изгледа. Ве молиме да се свесни може да биде благо, бојата, контрастот, или други variances поради монитор settings. Јас се обидувам да одговара на нив како тесно е можно.
повратни информации-ве Молам да ми кажете дали нешто не е во ред со вашата e-mail порака пред си замина повратни информации.

Кон својствата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
прстен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Дувачкиот

Производи во категоријата

Белиот Оган Австралискиот Опал Жолто Златен Прстен Големина 7 / 8 RSCZ2579 Големо на Жените Накит, Прстени за

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2g Прстен Големина:6.5 Поставување:Prong Пос

Враќање на средствата ќе биде донесена во рок од 7 работни дена од денот на приемот назад Вашата цел во ф

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 2g Прстен Големина : 6.5 Поставка :

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 1.9 gПрстен Големина : 6.5 (променлив

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:8.3 г Прстен Големина:10 Поставување:Отво

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Големина : 6.75 , 5.3 g, Камен Големина : 11 x 5 mm

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

FNJ 925 Сребрен Tassel Прстен Жолта Калцедон Камен Оригинални S925 Фунта Тајландски Сребрени Прстени за Жените

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бо

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 смГроздобер : ЃерданPendant : Подарок СинџирЖените : LadyМажи : види Џ

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пресврт Дизајн Ретро Сребро Прилагодливи Прстен【Главниот Камен】 : Никој【Meterial

Please wait...