0
clear
  • Бесплатен превозот!Метален клуч магнетен сензор за позиционирање НЕ/NC/COM излез време на одложување прилагодливи power-off-Заклучување 800kg гром заклучување (700A)
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот!Метален клуч магнетен сензор за позиционирање НЕ/NC/COM излез време на одложување прилагодливи power-off-Заклучување 800kg гром заклучување (700A)

Бесплатен превозот!Метален клуч магнетен сензор за позиционирање НЕ/NC/COM излез време на одложување прилагодливи power-off-Заклучување

DEN 5613.60

Достапност
Производот е достапен


Ние интегрирани сите електрични болт не се заклучи на оваа страница, така што за да можете да пребарувате и контраст го здружил се заклучува во склопот
Брави се многу тешки,како што знаете,превозот цената земе повеќе од 50% дел од нејзината цена, ако сакате повеќе брави и други начинот на достава,не двоумете се да не контактирате за да поставам некои повеќе попуст и да се разговара за деталите.
Ако не можете да одлучите кој модел ќе треба,не двоумете се контактирајте со нас ,јас сум на чекање за вашите барања со задоволство.
Опис на сите магнетна брава модели
модел ФЦЛ-100 ФЦЛ-200 ФЦЛ-200 A ФЦЛ-300 ФЦЛ-400 ФЦЛ-500
ФЦЛ-700 А
(Ова е ist) ФЦЛ-700 B Одложување
прилагодливи нема никакви 0-ти,3s,6s,9s
факултативна 0-ти,3s,6s,9s
факултативна 0-ти,3s,6s,9s
факултативна не 0-ти,3s,6s,9s факултативна 0-ти,3s,6s,9s
факултативна Врата
статус
излез не да да да да Не да да Лоцирање лоцирање на топката магнетни близина Посебни
функции Нема,Nc
и Com Нема,Nc
и Со Двоен LED
индикатор затвори вратата додека
исклучете,Нема,Nc
и Com,може да се
отвори со копчето затвори ја вратата
додека моќ
off,Нема,Nc
и Com Болт
Материјал Нерѓосувачки челик, можат да го издржат 800kg притисок од не ' Рѓосувачки челик, можат да го издржат
2000kg притисок Тежина(KG) 0.7 1.3 1 Димензија
(заклучување)mm 205*35*40 260*30*38 205*30*38 Димензија
(Ironblock)
мм 90*25*2 100*25*2.7 100*35*3 Димензија
(Гром) должина 16mm,со дијаметар од 16mm Погоден
Вратата една Стаклена врата, дрвени врати, оган врати Тековната 900m A (заклучување момент) 120m A (нормално) 950m A
(заклучување
момент)
90m A
(нормално) 900m A
(заклучување
момент)
120m A
(нормално) 950m A (заклучување
момент) 90m A
(нормално) 950m A (заклучување
момент) 90m A
(нормално) Напон 12 VDC Топлина Ниска Температура Temp -10~55°c Влага 0~95% Сигурност 500,000 пати Магнетно
близината
опсег 10мм или помалку

Кон својствата

Број На Модел На:
700A
Бренд Име:
Realand

Производи во категоријата

Модел ФЦЛ15 AO / AC ФЦЛ16 AO / AC ФЦЛ17 AO / AC ФЦЛ18 АО / AC ФЦЛ935 Напон на Струја 12 VDC(m A) 240m A(АО)120m A(AC) 240m A Температура 10~

Детали за Квантитетот : Овој оглас е за 100 keyfobs Формат : Стандардни 26битна (на Програмирани со објект код и

Карактеристики На Производот : Изглед : метал структура, антисаботажа, водоотпорен дизајн.Поддршка Карт

Материјал Slection : Висока Јачина Алуминиум,Sandblast ЗавршиПогоден за на врата : Frameless Стаклена ВратаОтворање

Спецификација Декодира време : Комуникација : Ваиганд 26 / 34 Картичка тип : ЕМ картичка , ЕМ компатибилен к

Вратата нормално отворенПритиснете 5 ПОВИКВратата обично блискуПритиснете 6 ПОВИКОтворена врата за ед

2PIN описPinБојаОпис1ЦРВЕНАDC12 V2 ЦРНА GND3ЗЕЛЕНАРГ data0(RS485+)4БЕЛАРГ data1(RS485)5ЖОЛТАЅВОНЧЕТО6СИНАLED7БРАУНОдберете,

Спецификации : ВодоотпоренКООРДИНАТОР mode (заклучени додека се снабдува со енергија), не успеваат safe mode

Модел : ABI100764 Карактеристики : * Повеќе Интерактивни инфрацрвени зраци пукање Adjacently 2 греди прекин открив

Ние интегрирани сите електрични болт не се заклучи на оваа страница, така што за да можете да пребаруват

​Модел Бр.YHY502 CTGСпецификација : Заврши Читај / пишувај модул со вграденво transceiver антенаАвтоматски прове

Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 / 34 Картичка тип MF1 s50 на унодц S70 Индукција Растојан

Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 Картичка тип MF1 s50 на унодц S70 13.56 Mhz Индукција Расто

Опис : Димензии : 80x30x24 (mm)Стандардна Структура : алуминиумски панели, метални копчињаЕлектрични перформа

Црвена и Зелена Флеш наизменично Прочитате две картички,Зелена LED flashs.Ако ви требаат повеќе remotes,ве мола

Детален Опис : Општи Бренд FCARD Модел FC506 E Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 / 34 Картичк

Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 / 34 Картичка тип MF1 s50 на унодц S70 Индукција Растојан

Димензии : 115* 40* 15mmМатеријал : не ' рѓосувачки челик , нерѓосувачки челик копчеЕлектрични перформанси : 36 V

Please wait...