0
clear
  • BOJIU Кристал Beaded Хривнија Сет За Жените Бар Хривнија Групи на 4pcs Смола Бохемија Шарм на Жените Нараквици BCSET6
  • -20%
  • -20%
BOJIU Кристал Beaded Хривнија Сет За Жените Бар Хривнија Групи на 4pcs Смола Бохемија Шарм на Жените Нараквици BCSET6

BOJIU Кристал Beaded Хривнија Сет За Жените Бар Хривнија Групи на 4pcs Смола Бохемија Шарм на Жените Нараквици BCSET6

DEN 316.32

Достапност
Производот е достапен


Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на превозот времето е околу 5-7days

Кон својствата

Метална боја:
Сина
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Бренд Име:
Б·J BOJIU
Број На Модел На:
BCSET6
Компатибилност:
Никој
Функција:
Моден
Затворач Тип:
еластичен
хривнија сет:
4 парчиња
Материјал:
кристалните зрнца,смола
Тежина:
42.1g
боја:
бела,црвена,кафена,црна ,розова
подарок за роденден:
Yes
Божиќ Подарок:
Yes
Денот на мајката Подарок:
Yes
Подарок за Денот на вљубените:
Yes
Пад на превозот:
на располагање

Производи во категоријата

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни АА

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.5 mm Круг Монистра Тежина за Нараквица 25.И Боја мо

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

66 ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите

Повеќе производи да се избере : Роуз Црвено Ахат Монистра Нараквици DIY Природни Црвени Камења Еластична

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7ден политика на враќањ

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (п

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голема 910мм Розова Монета Круг Природните Слатководни Бис

>>>Производот ФотоГОЛЕМИНА : За 16cm еластиченМушка Големина : за 10мм(дијаметар)>>>Пакување ДеталиСите прои

парчеСАД$ 2.56 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 2.56 / парчеСАД$ 1.99 / парч

Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа Можеме да организираме на размена или нап

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Топла Продажба на Мажите 8мм Нема Магнетна Хематит Тигар Око Монистра со Алуминиумски Лим Фитнес Гира Ш

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите пора

Ruberthen На Продажба на Мажите Smokey Qaurz Хривнија Бела Мушка Буда Хривнија Моден Дизајн Медитација Мала Јога

добредојдовте на terisa накитТрговија на големо рачно изработени од Страна на Кристал Природните Слатков

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Забелешка : Големината се однесува на дијаметарот на мушка На пример, големина : 6mm,Значи нараквици зрнца

Please wait...