0
clear
  • цел живот индикатор филтер - Отстранете 99% од хлорот, тешките метали, Thms да pretect вашата кожа
  • -20%
  • -20%
цел живот индикатор филтер - Отстранете 99% од хлорот, тешките метали, Thms да pretect вашата кожа

цел живот индикатор филтер - Отстранете 99% од хлорот, тешките метали, Thms да pretect вашата кожа

DEN 1680.00
DEN 1428.00

Достапност
Производот е достапен


Тројно Филтрација Систем Уникатна комбинација на ПП памук, карбонски влакна и нано deoxidization материјал создава електро-хемиска реакција. Во текот на оваа реакција, слободен хлор се претвора во бенигни, растворливи во вода, хлорид, кој потоа се врши безопасно преку снабдувањето со вода. Слично на тоа, некои штетни тешки метали, како што се бакар, олово, жива и други, да се реагира на плоча излезе на среден површината, така се ефективно отстранети од оваа вода за пиење.
Пет функции на Miniwell L730 Туш филтер Револуционерна CND процесот медиумите ги отстрани над 99% од остатоци хлор Високо ефикасно да се намали THMS, пестициди остатоци, органски материи, тешки метали, непријатен вкус и мирис Интелигентни покажува кога филтерот кертриџ Одржување на голем проток на вода, додека задржи одлична филтрација перформанси
Секој детал покажува нашата залага за најдобар квалитет Integrally формирање третман : во Споредба со едноставни материјали до натрупување, нашата напредна технологија надградби извршувањето на филтрација медиумите во голема мера, и ја зголемува апсорпцијата површина со 6 пати повеќе отколку пред тоа. Во меѓувреме, тоа им помага да се избегне вода истекување. Интелигентни индикатор систем : Помош за да ве потсети кога филтерот cartridg Еколошки и pressureproof : Поврзани делови од фиксна точка на ротација топење, животната средина-пријателски и pressureproof. По 100000 пати на вода чекан тест без било какво истекување, погодна за инсталирање под мијалникот во кујната. Назад-перење дизајн : Помагаат да се задржи на голем проток на вода и да се зголеми животниот век на филтерот.

Кон својствата

Бренд Име:
miniwell
Тип:
Пет-парче Сет
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
L730 вода филтер-2
Материјал:
PP

Производи во категоријата

2 парчиња / Set (Четка+Носителот) Двострано Четка Бања Прибор Поставува Пластични Wc Бања Чистење Тоалет Че

1 PC GOUGU Бања Помагање се Справи со Силна Вшмукување Чаша Фрижидер Земи Поддршка Бар Задржи Рамнотежата Р

дрво врата се справи / врата се справи со производителот / врата се справи со Бесплатен Превозот

3 Промена на Бојата LED Светло Тапа Туш Вода Допрете Сензор на Температура на Вода Тапа Сјај Туш Лево Завр

Практична Пластична Четка за заби Spinbrush Носителот Вшмукување Стојат Дома Бања Додаток 100% сосема нов и в

Четка За Заби Носителот На Забот Кригла Паста За Заби Првенство Бања Додаток Патувањето Организаторот

Плаќање 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ставањето на вашата нарачка 2 Купувачот

Тројно Филтрација Систем Уникатна комбинација на ПП памук, карбонски влакна и нано deoxidization материјал со

Тројно Филтрација Систем Уникатна комбинација на ПП памук, карбонски влакна и нано deoxidization материјал со

Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик +Пластични Боја : Како на сликата покаже Големина : Како на сликата

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

Природни Бамбус Дрво Бања Туш Сапун Фах Сад За Складирање На Носителот ПлиткафункцијаУникатен дизајн к

Опис : Сосема Нов и висок квалитетКарактеристики : 1 Изберете висок квалитет на дрво , направете го тоа со

Топла Продажба керамички Пластика со Висок квалитет Swan тоалет четка носителот Креативни бања Смешно До

Please wait...