0
clear
  • Нови Пристигнување Везени Африкански Чипка Ткаенина И Висок Квалитет На Кабелот Чипка Guipure Чипка Ткаенина Multicolor Вода Растворлив Чипка FabricKR960
  • -20%
  • -20%
Нови Пристигнување Везени Африкански Чипка Ткаенина И Висок Квалитет На Кабелот Чипка Guipure Чипка Ткаенина Multicolor Вода Растворлив Чипка FabricKR960

Нови Пристигнување Везени Африкански Чипка Ткаенина И Висок Квалитет На Кабелот Чипка Guipure Чипка Ткаенина Multicolor Вода

DEN 4080.00
DEN 2570.00

Достапност
Производот е достапен

99
/дворот US $ 5. Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
.6
/дворот US $ 3.
ДАНОК&ДОЛЖНОСТ
Јас n најмногу време, купувачот n eed не плаќаат никакви царински.
9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 6.3
/дворот US $ 9.61
/дворот US $ 4. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови. тие повторно DHL , E-пакет и Кина Po st Воздух Mail(DHL како прв логистика испорака, оддалечените области default Кина Пост Воздух Mail и E-Пакет)
П 2 : Колку долго може да добиете мојот стоки по продавачот мора брод?
Тоа обично трае околу 3-7 бизнис d ays да пристигне од DHL, И за 15-30 дена да пристигне по e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail.61
/дворот US $ 6. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации, Тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни повратни информации.
П 4 : зошто повремено се појавуваат боја неусогласеност?
Разликата во бојата можеби предизвикани од страна на некои повторно ason s, како што се светло во позадина или боја одраз на мониторот, и така натаму.
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод.Ние веруваме дека не постои разумно решение.3
/двор
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг момент
Q&A
П 1 : Што е вашиот превозот начин?
Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број.99
/дворот US $ 8. Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!
Внимание : Бидејќи Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .
П 3 : Како за минимум цел количество?
5 дворови ,за една боја.63
/дворот US $ 5.Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел . Ви благодарам многу.Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.3
/дворот US $ 6. Се надевам дека ќе се разбере и соработка.78
/дворот US $ 6.12
/дворот US $ 3.12
/дворот US $ 6. ние не'nt одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се у nderstand оваа ситуација. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас. Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.

Кон својствата

Техника:
Извезена
Материјал:
Нето Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-R960
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
нето чипка
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Жените,Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 2.0 kilos
боја:
како Слика
Декорација:
вода растворлив чипка

Производи во категоријата

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 10cm ширина Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 3622Чипка ширина : 10cm(најмн

Црна Готски Beaded Чипка Намали за Headband костим булчински облека бебе се облекуваат 4cm Ширина 10yards / МногуШир

1 Материјал : памук 2 Боја : бела+розова 3 Големина : прибл 4cm / 3.15" широк , 1 lot = 10 дворот (1yard=91cm=0.91 метар) 4 Одли

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,

1)име на Производ : Чипка Ткаенина / Чипка Јака2)Големина : Како фотографија3)Боја : Црна / Бела4)Материјал :

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Ткаенина Материјал : Вода растворлив Мрежа чипка Ткаенина Ширина : 2.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакува

52 / дворот Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или не

име : sequin цвет чипка appliqueголемина : 15*32cmколичина : 1pair=2 парчињабоја : злато морнарица исклучување бела топ

61 / дворот П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?Нашите производи се треба

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 0.8 cm Ткаенина Боја : златна Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

Име на производ : 9 см ширина Embroid ЧипкаМатеријал : памук и најлонПроизводот НЕ : 1804Чипка ширина : 9.5 cm(најм

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Спецификации : Димензии : околу 30cmC olors : како фотографија покажаPls забелешка : Поради фото светлина, висти

1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

3 / дворот Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : бела морнарица Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1

Почитувани купувачи,Ние може да обезбеди сите видови на високоодделение сомот чипка, Африкански стил ч

Please wait...