0
clear
  • 7 во 1 Со Рачка 3.8 4.5 мм мм 2.5 Y Шрафцигер Игра Малку Сет за Префрлање Игра Безбедност Шрафцигер Целосен Комплет Алатки 150set/многу
  • -20%
  • -20%
7 во 1 Со Рачка 3.8 4.5 мм мм 2.5 Y Шрафцигер Игра Малку Сет за Префрлање Игра Безбедност Шрафцигер Целосен Комплет Алатки 150set/многу

7 во 1 Со Рачка 3.8 4.5 мм мм 2.5 Y Шрафцигер Игра Малку Сет за Префрлање Игра Безбедност Шрафцигер Целосен Комплет Алатки 150set/многу

DEN 19988.16

Достапност
Производот е достапен

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.75 инчи) во должина од 4.5 MM TRIWING ВОЗАЧОТ се ОТВОРА : Wii, НСД, NDSL, DS Lite, GBA, Момче Однапред, Трајни силна појачани челик, Топлина третираат за максимална сила, Мерка 7 см (~2.8 mm отвора игра касети за Оригинални Nintendo (НСВ), Super Nintendo (SNES), Nintendo 64 (N64), Виртуелна Момче, Оригиналната Игра Момче, Игра Момче Боја, а Сега Игра Менувач Овозможува отворање и внатрешно чистење на игри, како и замена на батеријата, НСВ Шрафцигер АЛАТКА за полнење се изработени од високо квалитетен челик Секој сет вклучени : 1* Филипс Шрафцигер 1* Три-крило Шрафцигер 1* 3. Оваа Алатка за Полнење посебно служи за модерна Nintendo Производи и многу други играта уреди, издржлива и корисна малку го прави вашиот работат поефикасно. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Сепак, за да бидете сигурни дека производот е 100% во добра состојба, ние секогаш се отвори пакетот двојно да се провери нивниот квалитет пред превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Сигурност и прецизност шрафцигер сет за отворање на разни Нинтендо игри конзоли и игра касети. Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас.5 мм Завртка Возачот Малку 1* Триаголник Гребло 1* Dual L Копче ( T6 -T8 H ) 1* Зелена Pry Алатка за Плаќање & Испорака : Ние ја прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ, Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Сите предмети се 100% нови и прегледани. б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.

Кон својствата

боја:
Транспарентна жолта, Портокалова
Пакет:
Торба
Број на Парчиња:
7
Бренд Име:
BAIDE
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
16 x 10 x3
Број На Модел На:
7 во 1
Тип:
Screwdrivers
Примена:
игра поправка алатка
Тип:
Рака Алатки

Производи во категоријата

Отворање Pry Алатка За Мобилен Телефон Мобилен Телефон i Phone Екран Случај LCD PDA Лаптоп Поправка / Гитара Из

BI0003416Спецификација : Бренд новиДебелина : прибл.9.5 mmШирина : прибл.19mmФункција : Со нерѓосувачки челик зав

Рака Крајот Тример дрво работни алатки двојно раб + прирачник работ виткање машина сет

46 PCS Stubby Алатки За АвтоСиднеј Сет Со Rachet Шрафцигер Set & Прилагодлив Клуч Сет за Поправка Алатка Комплет За

2 ПАРЧИЊА / Многу увоз Лепак Смена Dispergator за BGA лепак распуштање Отстранување на LOCA УВ Лепак Стакло да се О

Добар Квалитет 3 Во 1 Поправка Алатки Прачки Отворање Pry Метал Таблета Расклопување Професионални Мобил

Опис : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сл Својства : се Користи за да се под

Квалитетни нерѓосувачки челик мат пинцети, главната употреба на високо квалитетни нерѓосувачки челик,

Карактеристики : 1 Бренд Нови Отворање Поправка Алатка Поставени Комплет.2 Мала тежина,удобен за носење.3

3pcs / многу Мобилен Телефон LCD Екран Отворање Вшмукување Чаша За Iphone, Samsung Ipad Таблет LCD Екран НастроенатаПР

Карактеристики : 100% Сосема нов & Висок квалитет.Овој случај е лесен за носење, погодно вашиот живот.Безбе

4pcs / многу Пластичен Клип Тела Телефон LCD Екран за Прицврстување на Менгеме За Iphone, Samsung i Pad Мобилен Телеф

100% Сосема нов и висок квалитетГолемина : Шрафцигер Поставите 20 x 10 Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши

Спецификација : Патување 0850mmОнлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана

Добар Квалитет 3 Во 1 Поправка Алатки Прачки Отворање Pry Метал Таблета Расклопување Професионални Мобил

Карактеристики : Преку германската VDE и ГШ на квалитет, сертификација, во согласност со IEC60900 : 2004 висок на

Мобилен Телефон на Поправка Алатка LCD Екран Отворање Клешти Pry Алатки Силна Вшмукување Чаша За IPhone, Samsung I

105 Степен Десен Агол Вежба Продолжување Месо Тело Брзи Промени Возачот Дупчење Шрафцигер Магнетни 1 / 4" Х

Мултифункционален Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Складирање Кутија лента со алатки Алатка Кути

8pcs / сет за во Автомобил Стерео Поправка Алатки CD Ноктот Шрафцигер Отстранување Алатка Расклопување Pry О

Најновите Магија 3 Вториот Поправи УВ Светлина Пенкало Стакло Лепак Поправка Алатка Со Супер Лепак Напо

Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет на Производот материјал кори

Топла 65mm Должина 5.5 мм Хексадецимален Штекер Возачот Малку Магнетни Малку 3 ЕезДизајниран специјално со

ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да в

Please wait...