0
clear
  • 45*45см Нордиските скандинавските Перница покрие Декорација Перница опфаќа Геометриски Фрли pillowcases црна и бела перница маска
  • -20%
  • -20%
45*45см Нордиските скандинавските Перница покрие Декорација Перница опфаќа Геометриски Фрли pillowcases црна и бела перница маска

45*45см Нордиските скандинавските Перница покрие Декорација Перница опфаќа Геометриски Фрли pillowcases црна и бела перница маска

DEN 239.52
DEN 172.00

Достапност
Производот е достапен

45*45см Нордиските скандинавските Перница покрие Декорација Перница опфаќа Геометриски Фрли pillowcases црна и бела перница покрие Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Големина : прибл. 19.70x11.80 ВО (50cmx30 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Напомена : Тоа е само перница покрие ,не постои јадро внатре .
Ако ви се потребни две страни печатени ,САМО додадете $1.00. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни обезбедите позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања, Не отвори discute,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме!
Ние сме една фабрика. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Кон својствата

Големина:
500mmx300mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
YP4232
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Големина:
45см*45см

Производи во категоријата

Девојка Перница Покрие Цвеќе Самовила Принцеза Пинк Љубов Фрли Перница Опфаќа Цвет Pillowcase Памук, Лен Спа

Големина : Приближно ( 40cm*40cm ) Сите перница покрива прирачник за шиење, може да имаат грешки за 12cm Пакет : 1p

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број На сликите кои се прикажани не се вистин

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од д

Нордиските Едноставен Модерен Дом Декоративни Рака Боја на Дрвото Цвет Пеперутка Перница Покрие 45см Пл

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутр

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние само брод да се потв

Едноставен Цртеж Шема Пејзаж Печатени Перница Опфаќа Соба Оркестарот За Троседот Стол Среќен Camper 45*45см

Опис : Материјал : Супер ЛенГолемина : прибл (30x50 CM) (ве молиме овозможи 12cm отстапување)Затворање : Скриен П

Божиќ цртан филм Снешко Thown pillowcase троседот декоративни перница ги покрие Божиќ Ева цртан филм бројки Фе

[Патент] : Невидливи патент Со цел да се задржи кул боја, тоа е најдобро да додадете сол во водата за вашио

Шарени Геометрија Перница Покрие Дома Автомобил декоративни Фрли Перници Нови Пристигнување Брендира

Стара Шик Круна Перница Перница Случај Гроздобер Марки Печатени Цртан филм Геометрија На Кралот Дијама

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме о

Зелени Растенија Дланка Лист Зелени Лисја Monstera Ирис Перница Покрие HibiscЦвет Перница Покрие Декоративни

Meterial : Памук, лен Тежина : Околу 90g Големина : 45*45см Пакет се Вклучени : 1 перница покрие ве Молиме овозможи 1

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на в

Секси Вештерка и Волшебник за ноќта на Вештерките Декоративни Перница Мотивационо Писмо за Печатење I lo

вклучени 1 x Перница Капак( Перница не е вклучена Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве мо

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Тоа не е само многу удобна, но, ис

Тип : pillowcase & перница маскаМатеријал : Краток villusГолемина : 43*43cmбоја : ПортокаловаПакување Детали : 1x pillowcas

Черепот Пеперутка И Цвеќиња Перница Случај Ноќта На Вештерките NarcissPillowcase Океанот Стил Settee Подарок Фрли

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

Како прирачник за мерење,ве молиме овозможи 12cm грешки во мерењето (Освен некои земји и APO / FPO) 2...

Please wait...