0
clear
  • 10pcs Бесплатен превозот AC DC Моќност Приклучок за SONY VGN-SZ SZ35CP SZ35B SZ65 PCG-6Q1T 6N3L 6W2T DC во Кабелски Приклучок Port Конектор
  • -20%
  • -20%
10pcs Бесплатен превозот AC DC Моќност Приклучок за SONY VGN-SZ SZ35CP SZ35B SZ65 PCG-6Q1T 6N3L 6W2T DC во Кабелски Приклучок Port Конектор

10pcs Бесплатен превозот AC DC Моќност Приклучок за SONY VGN-SZ SZ35CP SZ35B SZ65 PCG-6Q1T 6N3L 6W2T DC во Кабелски Приклучок

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.
Информација за производот :
Бренд Нови
Компатибилен со : За SONY VGN-SZ SZ35 CP SZ35 B SZ65 PCG-6 Q1 T 6 N3 L 6 W2 T Серија Лаптоп .
100 % Сосема Нов Замена Дел
6 Месеци Гаранција За Квалитет
Пакетот Вклучува : 10 x DC ВО КАБЕЛ Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За SONY VGN-SZ SZ35CP SZ35B SZ65 PCG-6Q1T 6N3L 6W2T
Замена дел:
Гаранција за квалитет:
Пакетот вклучува:
10 x DC ВО КАБЕЛ
превозот:
Бесплатен превозот :
Експрес испорака:
За време на испорака :
Вкупната Вредност за Царинска:
Продажба цена:

Производи во категоријата

Нови A1237 LCD ЕКРАН КАБЕЛ За Macbook Air A1237 A1304 Screen Flex кабел Спецификација : рок на Гаранција : 6 Месеци Состојба : 1

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покаж

Ние ќе се вратат сите пари, во прилог на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати

8211501А 8211347Втор HDD Двојна Хард Диск SSD Flex Кабел со Алатки за Mac Mini A1347 Серверот 0761412 9229560Објектот Спецификаци

******************************************************Повеќе детали : 7inch LCD LED polarizer поларизирана филм за лаптоплаптоп екран попр

0 x1 (8 G / основни поени)PCIe x1 да PCIe x4 Машки Женскиот пол 90°R12 SLPCIe 3.5 Gbps) compatibles.0 x1 (8 G / основни поени) PCIe x1 да PCIe x1

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL Inspiron 3521 3537 3737 5521 5537 5737 15 R Серија 15.6"1.Верзија : LCD К

Новиот FR француски Clavier Тастатура AZERTY За 13" Macbook Pro A1278 20092013 годинаРаботи За да : 13" Mac Book Pro A1278 Состојба : Нов

Внатрешни HD Мини САС SFF8643 да U 2 SFF8639 со SATA Power Кабел е основна алатка за градење или надградба на некој ком

1 U двојно плоча случај 770 со мрежа порт на серверот случај PC плоча 2 хард диск имиња цевки за индустриска

Нова За ASUX32 UX32 L UX32 VD UX32 LA1 A 2 IN1 UX32 LCD КАБЕЛ 142201 Q50 AS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку

Карактеристики : 100% сосема нов Универзален за сите USB интерфејс за PS / 2 конвертор ; Поддршка за користење

ULTНајдобри Продолжување Кабел ATX 24 Pin Машки да 24 Pin Женски Напојување Кабли Внатрешни PC PSU TW Моќ Доведе Жи

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За HP 15NO20 TX 730932SD1,ЗАВИСТ 153000 серија(

100% Сосема НовДолжина : 6pin35cmSATA15cmSATAСе користи за DELL Vostro 3650 3653 3655 Десктоп Компјутер се Прошири повеќе HDD SSD !

.High Speed USB 3.0 тип Женски Женски Кабел Адаптер F / F USB Кабел за Продолжување Приклучок за Поддршка USB 2.0Драг п

SFF8639 NVME У 2 став Adaptador PCIe SSD NGFF М 2 Мchave став Substituir Плоча Интел SSD 750 p3700 p3600este conversor permite на conexão de um М 2 NGFF SSD em 2280,

Превозот / Постапување / трошоци за Осигурување не се враќа ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање Ако не

Бесплатен превозот R8211 Брз Етернет жичен домашна мрежа картичка десктоп 100 картичка PCIE картичкаОпис : 100%

Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Приклучок Конектор Жица Темперамент за DELL Inspiron 15 3558 5455 5000 5555 5575 5755 5758 DC во Кабел

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе бр

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За ASX501 X501 A X501 U1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вкл

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Опис : Завртете го SATA интерфејс својства : USB Дали моќ конвертор : ниту надворешно напојување Боја : црнаЗ

Please wait...