0
clear
  • 1pair 7005 H7005C 2RZ P4 HQ1 DB НА 25x47x12 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7 SI3N4 Керамички Топка
  • -20%
  • -20%
1pair 7005 H7005C 2RZ P4 HQ1 DB НА 25x47x12 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7 SI3N4 Керамички Топка

1pair 7005 H7005C 2RZ P4 HQ1 DB НА 25x47x12 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7 SI3N4 Керамички

DEN 3888.00

Достапност
Производот е достапен


Si3n4 Керамички Топка
Запечатени Аголна Контакт Лежишта
H7005 C-2 RZ-P4-HQ1-велика британија
25мм X 47mm X 12mm*2
2 ПАРЧИЊА Имајќи DB Конфигурирате
P4 ABEC-7 супер-прецизни
Никогаш не се отвори .. Никогаш не се Користат во
Ви благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2/ABEC-9,P5/ABEC/5,P4/ABEC-7,ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Кон својствата

Материјал:
Челик
Бренд Име:
MOCHU
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
H7005C-2RZ-P4-HQ1-велика британија
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Лежишта

Производи во категоријата

МоделMR1172 RSДимензииСоздаден (d)7ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Сина гума печат)КвалитетABEC5Мат

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

NKI65 / 35 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен со големина од 65 години*90*35mmНие сме игли валчести имајќ

NKI12 / 16 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен големината на 12*24*16mmНие сме игли валчести имајќи фабрик

1 ПарЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7002 C2 RZP4DTA1 Пар DT Конфигурирате15mm X 32милиметри X 9*2mmP4 ABEC7 Суперпреци

Тип : 6200 6210 Целосна Топката Силикон Нитрид Керамички ИмајќиВнатрешен / Надворешен Прстен : Силикон Нитр

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

МоделGEBK5 SГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б8Нето Тежина : 0.044 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

Please wait...