0
clear
  • Вистински Фото Висок Квалитет На Домот Луксузни Светло Сина Сатен Арапски Венчаница 2017 Vestido Гроздобер Завој Плус Големина Топката Наметки
  • -20%
  • -20%
Вистински Фото Висок Квалитет На Домот Луксузни Светло Сина Сатен Арапски Венчаница 2017 Vestido Гроздобер Завој Плус Големина Топката Наметки

Вистински Фото Висок Квалитет На Домот Луксузни Светло Сина Сатен Арапски Венчаница 2017 Vestido Гроздобер Завој Плус Големина

DEN 33194.88
DEN 16930.00

Достапност
Производот е достапен

времето погоре се вообичаените време.
*Под хип
Фото Шоу
*Боја Шема*
*КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ*
Испорака Детали
20-35 работни дена по плаќање примени, или во зависност од количеството
(за раш цел, pls се распрашува)
Превозот начин и Време
*ЛОКАЦИЈА ЗА ПОДИГНУВАЊЕ НА 3-5 DAYS
*FEDEX 4-12 DAYS
*ПРОЗОРЦИ 3-7 DAYS
*ТНТ 3-7 DAYS
*EMS 7-15 DAYS
*ARAMEX 4-7 DAYS
Марка : превозот времето е помеѓу различни земји . Вашиот Примачот Адреса (Име, Телефонски Број, Улица, Град, Држава, Земја, Поштенски Код,Ја Вредноста Што Сакате Да Ни Пишуваат За Конкретна Компанија Се Лизга.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Воз Должина:
Кат Должина, 100cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Бренд Име:
AOLANES
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Цвеќиња,Tassel,Beading,Sequined,Бисери,Чипка,Кристал,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Капелата Воз
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Број На Модел На:
W531

Производи во категоријата

Откако ќе добиете предмети, ако имате проблеми, ве молиме контактирајте со нас ( порака продавачот или о

Го цениме вашиот разбере, ќе на сите вас среќна нова година! DressimadeБелешки пред да ги купите предмети1.

wwyприклучоккрај Реална Слика На 100% Луксузен Чипка Кристал Applique Цвеќиња Свадба Наметки Катедрала Воз ба

EMS : Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.Па доколку ви се допаѓа нашата содржина, ве молиме да ни оста

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !V Деколте, Гроздобер Секси Tulle Свадба Ф

• пред да замине негативни и неутрални повратни информации .Рамо до подот =__ 6 .Купувачот промени умКупу

Колковите ____cm / 4 инчи Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата О

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Ве молиме контактирајте со нас преку порака Половината : _____CM.Поради временската разлика меѓу различни

Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи бист

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

Нарачки откажана 13 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се с

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред вашите негативни повратни информации Враќање ве

Уживајте во вашата шопинг!!!Сопствени направени се облекуваат треба да ни остави масажа вака : 1.# 25% попус

25 em}h5{маргинаbottom : 1.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.5 em}hr{јасни : и двете;heigh

Ве молиме да го заврши цел онлајн, и ни остави позитивен фидбек Ние ќе се обидеме потрудиме да победи ва

Laure де Sagazan 2016 Година Гроздобер Свадба Фустани V Деколте, Отворени Врати Секси Boho Chiffon Чипка Плажа Свадба

Најефикасен курир ќе се применува Арм Дупка = 10 Колковите = CM / 4 Инчи Биста = CM / 2 Инчи Брадавица да Брадави

3) не може да биде мало боја разликата помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка) Тоа тогаш ќе тр

Фустан не е големината ќе наредиДоколку на вашиот фустан големина се разликуваат од спецификациите на

Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи Овие трошоци се на купувачот одго

Please wait...