0
clear
  • 10m 7 јадра Litz Сребро Позлатен OCC Транспарентен + Сина Боја СТП (Не Teflo) Изолационен Слој 0.16 мм*7 Жица со Дијаметар:0. LN005657
  • -20%
  • -20%
10m 7 јадра Litz Сребро Позлатен OCC Транспарентен + Сина Боја СТП (Не Teflo) Изолационен Слој 0.16 мм*7 Жица со Дијаметар:0. LN005657

10m 7 јадра Litz Сребро Позлатен OCC Транспарентен + Сина Боја СТП (Не Teflo) Изолационен Слој 0.16 мм*7 Жица со Дијаметар:0.

DEN 1722.24

Достапност
Производот е достапен


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Оваа цена е за 10m долго. 0.16 мм*7 Жица со Дијаметар : 0.9 милиметри +-0.2 mm.
Она што е во пакет :
10m 7 јадра Litz Сребро Позлатен OCC Транспарентен + Сина Боја СТП (Не Тефлон) Изолационен Слој 0.16 мм*7 Жица со Дијаметар : 0.9 mm ×1
Ние нудиме на светот превозот. Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. (Ако од експрес, како што се ЕМС DHL обично 10 до 15 дена)
Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 3 до 15days по плаќање е потврдено (некои предмети треба да се производство толку бавно)
Нашите превозот methord вклучуваат : EUB, хонг конг ПОСТ ,EMS, DHL и сл.
Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса .
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Ние може да прилагодено hifi earpone аудио кабел за вас со вашиот ум, ве Молиме испратете ни порака ако ви треба обичај слушалка кабел .
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,pls контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Никаков проблем не е проблем, Само контактирајте со нас.
30 дена гаранција. Пред да ви испрати предмети, имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П. В.
Ако имате на следните прашања, ве молиме контактирајте со нас.
1.Било DOA или неисправни(не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во 7days.
2.Било оштетени или исчезнати, ве молиме да се задржи оригиналната состојба и да се соберат на слика на докази, а потоа обратете ни се во потрага по некои детали.
3.Човекот-направени demage не се вклучени.
Дополнително, за наплата или размена, на превозот надомест ќе биде исплатен од вас.
Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни нудат со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел не.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
EachDIY
Број На Модел На:
0.16 мм*7
боја:
Сина,Бела
Големина:
0.16mm*7
Тип На Објект:
Слушалка Кабли

Производи во категоријата

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Црна 4pins XLR Женски Приклучок за Микрофон Прик

Замена на Протеини уво влошки earpad headband главата бенд перница за Зајнхајзер HD25 HD 25 HD251 HD25 SP PC150 PC151 PC155 слуша

превозот листата : 2 поставува=2 парчиња машки игла +2 парчиња женски седиште

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : 1.2 m 6.5 mm 3,5 mm Приклучок за Слушалки 3.6 mm 45*0.04 mm 4 N

боја : Црна / thansparentНадворешниот дијаметар околу 11mm, внатрешен дијаметар околу 45mm

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одгово

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Logitech H800 Мека Удобно Earpads;1.2 Про

опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 3,5 мм позлатени plug OCC сребро позлатен изв

Добредојдовте на Нашата продавница!Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со ЈАМАХА HPH100 Мека Удобно Earpads;1.2

Фабрика Цена Замена мека пена Earmuff Првенство Перница Уво Влошки Earpads за Monste Победи Студио за СлушалкиОпи

Надградба на Сребро Аудио Кабел За OPPO ЧАСОТ3 ЧАСОТ3 Затворени Врати Planar Магнетни Компатибилни Слушалки

Нови Пристигнување Конзервирани бакарна жица Замена Безжична Bluetooth Кабел MMCX upgrad кабел За Shure SE215 / 315 / 535 /

Три големина : Голема / Средна / Малабоја : Црна / белаве молиме оставете порака за големината и бојата на

Големина на : мали, средни и големи (S, M, L)Се однесува на : Универзална Во Уво СлушалкиВнатрешен дијаметар

Две верзија : 1) HD дијафрагмата2) Композитни дијафрагматаВе молиме оставете порака за верзија,без порака,

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Должина од 1,5 m до 4 милиони.Погодни за : ЗајнхајзерHD 25сп , HD 222, HD 224,

Linhuipad 100pcs Црна Замена на Неплетени Санитарни headphone ги покрива 1213cm дијаметар широко се користи за големи

Црна Замена самостојна 2.0 уво подлога Earpad перници покритие За Чудовиште Победи од Страна на др Дес Самос

30 дена гаранција Мека мала тежина и Добар Звук.

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации.Оваа носат зави

Please wait...