0
clear
  • HAWSON Мода Накит Метал Двојно Двострано Ткаенината линкови Сребрена Боја и се Искачи Злато Опции Едноставен Стил Cufflink Копчето
  • -20%
  • -20%
HAWSON Мода Накит Метал Двојно Двострано Ткаенината линкови Сребрена Боја и се Искачи Злато Опции Едноставен Стил Cufflink Копчето

HAWSON Мода Накит Метал Двојно Двострано Ткаенината линкови Сребрена Боја и се Искачи Злато Опции Едноставен Стил Cufflink Копчето

DEN 373.92

Достапност
Производот е достапен


Објектот Спецификации :
Предмет Тип : Ткаенината Линкови
Парична Казна Или Мода : Мода
Метали Тип : Метал
Материјал : Бакар
Пол : Мажи
Манжетната Линкови Стил : Трендовски
Облик/Шаблон : Топка
Повод : Партија /Свадбена/Состанок /Церемонија
Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 10052
Боја : Како На Сликата
Големина : 16*16mm
Тежина : 17 g
Пакување : Еден пар спакувани во една кутија.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
10052
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Трговија на големо:
Да достапни
Пакет:
Еден Пар Пакет Во Една Кутија
Тип:
Cufflinks
Пол:
Мажи
боја:
како слика
Големина:
32*10 mm
Тежина:
24 g

Производи во категоријата

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Мажите Кошула Дизајнер Глеѓ Ткаенината линкови Цинк Легура петок

Количина : 500sets / многуpls остави порака со боја ви е потребна кога се избере комбинација на бојаако не, ќе

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

dianxiaobao_1dianxiaobao_2$Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве моли

MOCHUN трговија на Големо Самоубиство Тим Харли Quinn Cufflinks Жени Мажи Филм Накит Кошула Ткаенината Линк Копчи

МОДЕН CUFFLINKSОПИС : ГОЛЕМИНА : Воланот 18x18mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 2 ПараБОЈА : Сребрена на ЅвонењеМАТЕРИЈАЛ : Меси

Име на производ : 1 пар бесплатен превозот Гранд ексклузивни нова забава чевли други мажи француски ткае

Спецификации : Мажите луксузни злато Cufflinks Повод : Роденден, Годишнина, Свадба, Бизнис, Paryt Примачот : Groomsma

54 СМ, 1 инч = 25 Ве молиме да ни даде aliexpress порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓерда

dongsheng Моден Филм машка Кошула Ткаенината Копчиња Tomorrowland Глеѓ Т Логото Cufflinks За Mens Бутик Ткаенината Линко

Please wait...