0
clear
  • 4pcs/сет за во Автомобил Вратата Клип Панел Радио Отстранување Алатка За Fiat Panda Браво Punto Linea Croma 500 595 Автомобил Стил
  • -20%
  • -20%
4pcs/сет за во Автомобил Вратата Клип Панел Радио Отстранување Алатка За Fiat Panda Браво Punto Linea Croma 500 595 Автомобил Стил

4pcs/сет за во Автомобил Вратата Клип Панел Радио Отстранување Алатка За Fiat Panda Браво Punto Linea Croma 500 595 Автомобил

DEN 104.64
DEN 84.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : Одлични optically транспарентен слатка, добри топлина дисипација transmittance Лесна инсталација, Три Слој за Заштита и миење автомобили без проблем Повеќе од 95% светлина; тоа не влијае на оригиналниот извор отпорен на Гребење, солиден и да се избегне гребење Спецификација : Боја : 1 бои Материјал : ABS+Метал Количини Пакет се Вклучени : 1 сет за Поправка Алатки
За Повратни Информации
1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации. 2.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации , ние ќе го реши проблемот за добро . За Плаќање За Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нема следење на информации ако цел износ е помалку од US$5 Парцела ќе биде предаден во рок од 2 дена по ред потврди
Цел Износ
Следење на Превозот информации
Следење На Сајтот
Никој
Никој
>US$5
Yes
w втората светска војна.17track. нето
Глобални. cainiao. c o m
Answer : ___________________________ Note :
Трговска марка и пакување кутија се само за референца. Ние ќе случајно го испрати на производи и пакување кутија без лого.

Кон својствата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
IZTOSS
Објектот Тежина:
0.06kg
Специјални Функции:
се користи за Автомобил поправка, аудио навигација инсталација
Материјал Тип:
ABS
Објектот Волумен:
Никој

Производи во категоријата

Управувачот за заклучување на воланот усогласување

5,Ние само брод да се потврди цел адреси.4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод т

3 PCS Издувни Цевки Поправка Алатка Издувни Цевки Проширувач 2888mm Издувни Цевки Проширување Алатка3 Еез Оп

Материјал : ABS + метал светла Боја : Црна Функција : Според искра боја и флеш текот на растојание за да се у

Или изборот ЕМС или другите.3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail Ние ќе ги пратите пр

Име на производ : електронски гас метар Тип : гуми притисок метар Притисок екранот опсег : 07 Kg / c метри (PSI)

Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере

175x185x150mm пластични Конкретни пропустливост тест мувлаМатеријал : ABS пластикаБоја : црнаВнатре димензија

Детали за производот : Голема Функции : 1 Управувачот Усогласување 2 Телото Мерење 3 Возилото Лифт Мерење

Или изборот ЕМС или другите Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одго

100mm три банда пластични Конкретни compressive strength коцка тест мувлаМатеријал : ABS пластикавнатре димензија : 10

Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да бро

Ви посакувам среќен шопинг тука Прво на сите, ние би сакале да ви се заблагодарам за вашето време за пишу

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за с

15pcs Автомобил Гума Радијални Гуми Поправка Круг Печ Алатка Асортиман Мали, Средни и ГолемиСостојба : 100%

HF150 Силна Моќ DC 12 V Автомобил Полирач Електрични Полирач Шанса Полирач Преносни возило за одржување на у

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од

MANMAN бренд само вулканизирана гума печат Пакување : 50 / торба, мултифункција вентил главниот клуч Специф

Голема Понуда На Акции Кол.100mm Висина 50mm Пластични Тест Мувла Монтажни Конкретни Пластични Цилиндри Тес

5,Ние само брод да се потврди цел адреси.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблеми

ASTMD36 Стандард Асфалт Прстен И Топка Апарати,Омекнување Точка МетарИнструментот е дизајниран и направен

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Испорака : 1,

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Firtly,ве молиме да ми нуди

Дијаметар 200mm Ткаени Почвата Тест Сито Стандарден Примерок Екран од не ' Рѓосувачки Челик Фармакопеја Е

Please wait...