0
clear
  • Srjtek 8 За Ritmix РМБ-855 / Рос и Moor РМБ-878G / Texet ТМ-8041 LCD Дисплеј 40 pin 174*135mm Таблета Екран Замена на Делови
  • -20%
  • -20%
Srjtek 8 За Ritmix РМБ-855 / Рос и Moor РМБ-878G / Texet ТМ-8041 LCD Дисплеј 40 pin 174*135mm Таблета Екран Замена на Делови

Srjtek 8 За Ritmix РМБ-855 / Рос и Moor РМБ-878G / Texet ТМ-8041 LCD Дисплеј 40 pin 174*135mm Таблета Екран Замена на Делови

DEN 1309.92

Достапност
Производот е достапен


Srjtek 8" За Ritmix РМБ-855 / Рос и Moor РМБ-878 G / Texet ТМ-8041 LCD Дисплеј 40 pin 174*135mm Таблета Екран Замена на Делови

Кон својствата

Број На Модел На:
за ТМ-8041
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
srjtek
Тип На Производ:
Таблета LCD
Модел Бр.:
за ТМ-lcd 8041
Големина:
8 inch
За:
за ТМ-8041 екранот
Тип На Производ:
за ТМ-lcd 8041
време на испорака:
3-5 дена
Гаранција:
3 месеци
Состојба:
Во Парк, Подготвени да Брод
Пакет вклучувајќи:
lcd екран

Производи во категоријата

Нови 7.9" Таблет LHJ0220F78 A1 V1.0 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вкл

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни оста

Бесплатен превозот, : ние ќе ви ја испратиме стоката од страна на Кина пост или други Пост.Ние не сме одго

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

7" 7inch панел осетлив на допир екран digitizer стакло за Сите Победник A13 П8 Q88 Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на BSR028

Нови 8 инчен LCD Екран на Допир Собранието Замена За AsMe MO Pad 8 ME581 ME581 C k01h LCD екран За AsME581 C

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Новите 7" Таблет За Остриги T7 X 3 G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакет

Бесплатен превозот е од Кина пост воздухопловната / HK Пост Пошта; Ние ќе се обезбеди следење не за сите п

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Нашата цел е задоволс

Оригинални 7" инчен екран на допир панел digitizer за ONDA VI10 EXPLAY информатор 701 Таблет КОМПЈУТЕР 300N3400 BA00VER1.1 Бесп

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

) Ние само acept Зачувам,за други начини на плаќање,pls контактирајте со продавачот пред вашиот предлог...

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Тоа е невозможно да се третираат прашања ако we не знае за нив!...

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Нови 10.1" инчен таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир за 300L3709 JA00 кабел назад на баркодот е 901 A0003765 G N3765 G / A touch p

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Новите 7" Таблет PB70 A1407 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклучу

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Нови 10.1" инчен LED Екран N101 L6L0 D B101 AW06 V 1 N101 LGEL41 HSD101 PFW4 Екран За ACER СТРЕМАТ ЕДЕН D255 D260 D257 D270

трговски описZhi Yu Sun 165mm*100mm KDT4799 6inch Екран на Допир за стакло 4 жици resistive USB екран на допир панел шалче комп

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Neo Thinking За Huawei Чест Игра Mediapad Т1 701 U Т1701 U Екран на Допир + LCD Digitizer Собранието Бесплатен Превозот

Please wait...