0
clear
  • Жешка Мода Часовници за Жени Бонбони Силикони Watchband Екран на Допир Круг Dial Дигитален LED Спорт Зглоб Види Жените Часовници
  • -20%
  • -20%
Жешка Мода Часовници за Жени Бонбони Силикони Watchband Екран на Допир Круг Dial Дигитален LED Спорт Зглоб Види Жените Часовници

Жешка Мода Часовници за Жени Бонбони Силикони Watchband Екран на Допир Круг Dial Дигитален LED Спорт Зглоб Види Жените Часовници

DEN 255.36
DEN 184.00

Достапност
Производот е достапен


Жешка Мода Часовници за Жени Бонбони Силикони Watchband Екран на Допир Круг Dial Дигитален LED Спорт Зглоб Види Жените Часовници
За голема количина пријатели : Ако купите голема количина на, ве Молиме слободно да ме контактирате. Ние ќе предвид најдобра цена и со најдобар превозот цена за вас. Нашата Услуга :
1. Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
2. Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.
3. Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
4. Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
5. Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : )
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Нашите одговорни :
Драг пријател,ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Плаќање :
Ако имате било какви прашања на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Испорака :
Превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање.
Превозот начин да ја прифатиме како што следува :
1. Тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена од DHL UPS, TNT FEDEX ЕМС.
2. Тоа ќе потрае околу 15-30 дена од Кина Пост Воздух Mail .
Контакт :
E-mail Трговија со датот. и Skype : Елитност-qiumiaochun1
ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Повратни информации :
1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине Повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи.
2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5stars) за нас. Тоа е многу важно за нас. Ви благодарам многу!
Бидејќи на агол и светлина, вистински објект може да биде малку поинаков од сликата.
(Се надевам дека ќе може да се разбере нас)
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација, ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и тоа нема да ве изневерам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.
започнете
крајот

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
43 Љубители Црно Бело
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Стил:
едноставна
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Функција:
Никој,LED дисплеј
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
MEIBO
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
12mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
23cm
dial плоча дебелина:
12mm
Бендот Ширина:
20 mm
Боја:
Црна, Бела
Стил:
Fashion & Неврзан

Производи во категоријата

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.2 cm, должина на : 0.6*18.5Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

5 инчи) прибл 3)Тука ве молиме да се види Paymen Помош Центар : http : / / help Ние ќе бидеме благодарни ако сакате д

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.7 cm, должина на : 1.6*19Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задов

Карактеристики На Производот : Движење : КварцDial Прозорец Материјал : СтаклоТока Тип : Поклопецот Затвор

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Мажи ЖениДисплеј : АналогниСтил :

Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.

Шарени бои Гроздобер дрво текстура Dial уникатен дизајн Дијаметар од околу 38mm Дебелина од околу 8ммТргови

ОПИС на Бренд gogoey Метал кожа Големинабирате : 3 cmБендот : 1*21 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате

Драг пријател Голема промоција!!! ниска цена!!! СТАН поевтино!!!Нови пристигнување Луксузни Женева нерѓос

ОписShengke Часовници Жените Бренд На Луксузни Кварц Види Жените Мода Relojes Mujer Дами Зглоб Часовници Бизнис R

5 СМ [Рака Материјал] : Легури [Тежина] : за 50g [Пакување] : opp кесиЗадоволството На Клиентите Со 100% Гаранција

Движење : Seiko PC21, Види Случај Материјал : не 'Рѓосувачки & Позлатен Лим Види Случај Боја или Завршна обрабо

Relogio feminino Жените Часовници LIGE Луксузен Бренд Девојка Кварц Види Секојдневен Кожа Дами Фустан Часовници

1.Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број на вебстраница : www.17track.n

Ограничен Класичен Домот S925 Сребро Чиста Тајландски Сребро Кристал Bracele ЧасовнициОваа ограничена едиц

Објектот СпецификитеПредмет Тип : Кожа бенд часовнициМесто на Потекло : Кина (Копно)Dial прозорец Материј

CHENXI Бренд Relogio Feminino Подарок Часовници Женски Нерѓосувачки Челик Види Дами Мода Обичните Види Кварц Згло

Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Времето з

Жените Часовници 2017 Бренд На Луксузни Модни Кварц Мода Обичните Жени Бисер String Види Рака Кварц Зглоб Кр

​Поддршка на големо, пад на превозоти прилагодено логоКако да ги пратите парцели?DHLСингапур пост & e PacketA

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 4.2 cm, должина на : 22.5Боја види фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

reloj hombre Relogio Masculino 1 PC Луксузни Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Кварц Жените Зглоб Види НакитКарактеристи

Relogio Feminino CASIMA Жените Часовници Дами Мода Водоотпорен Кожа Кварц Зглоб Види на Часовникот Жена Reloj Mujer Montre

Hardless минерално стакло за Случај големина 32милиметри Бенд големина 19mm рака 235 MM јапонија движење,со висо

П : Дали ќе го прифати пад на превозот?може да ви испрати ми производи слики?A : Да,ние прифаќаме пад на пре

Please wait...