0
clear
  • Вистинска Природна Розова боја се Виолетови Бисер Монистра за Накит Одлуки Ѓердан Нараквици Жените Свадба од Компир Слатководни Бисер Лабава Монистра
  • -20%
  • -20%
Вистинска Природна Розова боја се Виолетови Бисер Монистра за Накит Одлуки Ѓердан Нараквици Жените Свадба од Компир Слатководни Бисер Лабава Монистра

Вистинска Природна Розова боја се Виолетови Бисер Монистра за Накит Одлуки Ѓердан Нараквици Жените Свадба од Компир Слатководни

DEN 779.04
DEN 545.00

Достапност
Производот е достапен


добредојдовте на нашиот Је Монистра продавница
Како да се цел
Ве молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка" , по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка" → "Купи од оваа продавачот" , потоа го платат тоа. Контактирајте со нас
Почитувани купувачи, ви благодариме за посетата, ако имате некои прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку aliexpress порака, ние обично одговор во рок од 24 часа.
Напомена : Ако пораката нас во неделата или нашиот правен одмор, одговорот може да биде доцна, ние ќе ви одговори што е можно откако ќе се работи, ние во голема мера го цениме вашето трпение и соработка.
Канцеларија Локација : Гуангжу, Кина.
Работно Време : 9 : 30 am-6 : 30 часот (GMT+8) , Mondy-сабота.
Ако имате итен случај (ве молиме waitting)
Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо.
Враќање & Наплата
1. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена по приемот на стоката.
2. Ако стоката мора receiveing не се исти како и опис или имате било какви квалитет проблем, ве молиме да ни обезбеди докази, по нашето миропомазание, да се дозволи да имаат разумни наплата или враќање за размена.
превозот
Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 3-7 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.

Кон својствата

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
151217152859
Материјал:
бисер
Објектот Тежина:
60g
Објектот Форма:
Блескава Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
151217152859:
338399
занаети:
Природни
дупка:
0.8 mm
Должина:
15.5Inch

Производи во категоријата

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра Фудбал Форма 32fa* Материјал : Кристалн

Материјал : Виножито Титаниум ХематитКамен Големина : 3мм Должина : 15~16"Тежина : 810gКоличина : 20 PCS / многу

Опис : Кога срцата на двајца луѓе, навистина се заедно, љубовта ќе има ограничување.

* DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра 5301 Bicone Форма 16fa 6 MM* Материјал : Кристално Стакло* Големина : 6mm*

Материјал : дрво во Облик на Количеството Сите се вклучени на мапата Овие дрвени животинско направен од

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

* DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра 5301 Bicone Форма 16fa 6 MM* Материјал : Кристално Стакло* Големина : 6mm*

Трговија на големо Љубов Срце Облик Природен Камен најголемиот Дел Лабава Spacer Монистра 11mm Пурпурна Кри

A3 : Оваа ставка е М arked со S925 Можеме да го прифатиме E SCROW или C redit картичка.Вкупно M руда од Бесплатен Прево

Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL...

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче мета

Трговија на големо 916 mm Нерегуларни Обоена Војска Зелена Природни Школка Страна Дупка Монистра За Накит

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи Канада, Јапонија, Кореја, Малезиј

100 парчиња / многу Ѓердан Додаток,Цртан филм Пеперутка Акрилик Монистра,21*18 MM Пролет Боја Шеќер Монистра

99 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

Трговија на големо 916 mm Нерегуларни Обоена Темно Кафеава боја Природни Школка Страна Дупка Монистра За

Количина : 5pcs / многуpls остави порака со боја ви е потребна кога се избере мешавина боја,ако не, ќе се изм

500 Pcs Сребро Позлатен Мазна Круг Изолација Монистра Накит Одлуки Шарм Наоди трговија на Големо Компонен

Јасно Kam Snap T5, kam јасно кадар, T5 јасно kam snapМатеријал : безбеден за пластични бебеГолемина : T5, наречен Голе

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

250 Pcs Бронза на Ѕвонење мазна Спасување на Монистра се Вклопи во Европската Привлечност Нараквици тргов

Q6 : јас сум мало / веледрогеријата, вашиот цена е толку скап, може да биде помал?A6 : Ако сте мало или веледр

100 парчиња / многу Деца Ѓердан Оддел,Hallow Цвет,20 MM Пролет Боја Акрилик Шеќер Монистрадимензии : дијаметар 2

Please wait...