0
clear
  • Памук Мешавина Жените Имитација Фармерки Тенка Секси Leggings Средината на Половината Висока Еластичност Плус Големина 5XL Панталона Црна и Сина Тексас Legging
  • -20%
  • -20%
Памук Мешавина Жените Имитација Фармерки Тенка Секси Leggings Средината на Половината Висока Еластичност Плус Големина 5XL Панталона Црна и Сина Тексас Legging

Памук Мешавина Жените Имитација Фармерки Тенка Секси Leggings Средината на Половината Висока Еластичност Плус Големина 5XL Панталона

DEN 538.56
DEN 377.00

Достапност
Производот е достапен

Ногата Се Отвори
(cm) Хип Големина
(cm) Половината(cm) Должина
(cm) Бедрото (cm) XL 10 81-173 56-102 93 41-77 3 XL 11 90-182 68-120 97 48-86 5 XL 14 108-214 74-144 103 54-102 - - - - - - - - - - - -
се препорачува тежина:( Но секој е различен. Ве молиме погледнете го големината на набавната )
45-65 KG XL 50-75 KG 2 XL 65-90 KG 3 XL 80-100 KG 4 XL 90-125 KG 5 XL

Кон својствата

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Бренд Име:
INITIALDREAM
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Тексас
Материјал:
Spandex,Памук
Дебелина:
Тенка
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
HYK-170
боја:
Црна.сина
Карактеристики:
Пот. само-култивирање. беше тенка. анти-оф свила.дише

Производи во категоријата

2016 година Топла Продажба Жените Тенок Мода тренингот Leggins Солидна Бонбони Боја Leggings Високо Еластична Па

*За Објект : Име : Компресија Capri Панталони за Мажи Секојдневен Кожата Тесни Фитнес Leggings Големина : Азија

поради различни мерни методи, постојат 38cm грешка не може да се избегнуваат

НИ ГОЛЕМИНАДолжина(cm)Половината(cm)Референтна Висина(cm)24 M3719901003 T39201001104 T41211101205 T43221201306 T4523130135 1...

Rihschpiece Дебели Зимски Leggings Жените Сомот Топло Leggins Висока Половината Божиќ Legging Панталони Плус Големина Le

* Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте с

modname=ckeditorHEYJOE SXL Жените им Помогнам на Leggings Секси Полиестер Плус Големина Црна Тенок Leggings Висока Половина

Ние нудиме на големо услуга!!!Големина : Една Големина одговара на XS на L големина Половината (Истегнувањ

Пакет : Панталони *1 парче Функција : Сите активности на отворен или затворен спортски,како што се Јога, Т

Точка БР : 701516701517 Материјал : Полиестер Пол : Жените Пакет : 1 парче Една Големина : должина 90cm Љубезно Сове

Добредојдовте на нашата продавница!Драг пријател, на нашата големина се европа стандард , ве молиме пог

Авантура Време Фитнес Жените Спортски Униформи Leggings Американски МАК Спортски боди билдинг Панталони 3 D

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме к

Бесплатни Големина Половината Колковите Должина cm 63cm~88cm 75см~96cm 93cmКога ќе нарачате, ве молиме изберете п

Половината : 6490cm Хип : 76110cm Нога обемот : 4264cm Глуждот : 23cm Должина на панталони : 92cmЗа Повеќе Информации,pls п

Бесплатни Големина Половината Колковите Должина cm 63cm~88cm 75см~96cm 93cmКога ќе нарачате, ве молиме изберете п

Please wait...