0
clear
  • BOROSA Druzy кубни циркони микро отвори pendant druzy pendant срце љубов cz кристал spacer pendant мода jewerly WX321
  • -20%
  • -20%
BOROSA Druzy кубни циркони микро отвори pendant druzy pendant срце љубов cz кристал spacer pendant мода jewerly WX321

BOROSA Druzy кубни циркони микро отвори pendant druzy pendant срце љубов cz кристал spacer pendant мода jewerly WX321

DEN 1680.00
DEN 1512.00

Достапност
Производот е достапен


Материјал : Кубни Циркони Кристал ГОЛЕМИНА : (Приближно)
Камен Големина : 25x25mm Дебелина : 2mm Тежина : (Приближно) 3.5~4.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата

Кон својствата

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
WX321
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
CZ Микро, Отворајќи
Материјал:
Кубен Циркони
Обликот:
Срцето
Камен големина:
25x25mm
Дебелина:
2mm
Тип На Објект:
Pendant
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Тежина:
3.5~4.0g

Производи во категоријата

Жад,привлекување на вашите очи со своите светли смарагдзелена, розова, лаванда, портокал и браун бои Во

со синџир 1set=1pcs 30x20mm стакло свет +1pcs капа+ 1pcs 70chainбез синџир 1set= 1pcs 38x25mm стакло свет+ 1pcs капасинџири longth : за

Солидна 925 Сребрен Pendant Детелина Срцето Дизајн Фунта Накит Среќа Љубов Симбол 0.8 g PDДЕТЕЛИНАМетал : 925 фун

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

10 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Freeform Природни Оникс Ахат Парче Конектор Двојно Bails G0952Произво

71 Цена : $05 Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор Ако не примите објект во рок од тр

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Точка ИмеГроздобер Солидна 990 Sterling Silver Мотоцикл Модел Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиМотоци

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

Бренд Garilina Метал Злато Позлатен Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Сина Боја Тежина 2.1 Грама (Опал & Злато

90 / многу12 парчиња / многуБесплатен превозот на големо 12 PCS природен камен приврзоци вода капка pendant bromn

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 28*12*9 M Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Обложено со Висока Пета Penda

HIBRIDE Луксузни Европски Стил Долг Ѓердан Жените Накит Кубни Циркон Бело Злато Боја Pendant Ѓердан Патување П

Црна Obsidian Илјади Рака Buddism Врежан Кинески KwanЈин Среќната Амајлија Pendant

Опис на производотЕволуцијата на дрвото Филогенетски дрво ѓердан Дрвото на животот Наука е изработен

H093 ЗлатоБоја Кафез Шарм За 18mm Хармонија Bola Топката Ангел Повикувачот Синџир Ѓердан За Бремени Жени!Сост

2 : Предмети ќе биде предаден за 27 дена по што се провери вашата исплата.22 / торбаНајновите Мини Цел Капка

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме б

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјат

камен центри привезоци, со алуминиумски наоди, платина, каменГолемина : за 20mm широк, 58mm долго, 4mm, дебела,

Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачи

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња / Многу) 4 Бои 21*27 MM Метал Месинг Вода Капка Pendant за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Мате

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

Please wait...