0
clear
  • цвет бисер beaded закрпи везени ткаенина parche закрпи за облека parches став bordados став roupa
  • -20%
  • -20%
цвет бисер beaded закрпи везени ткаенина parche закрпи за облека parches став bordados став roupa

цвет бисер beaded закрпи везени ткаенина parche закрпи за облека parches став bordados став roupa

DEN 623.52
DEN 574.00

Достапност
Производот е достапен


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) :

Кон својствата

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Производи во категоријата

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 33*22 CM

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 4cm

Среќа жолт цвет везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книг

Функција : Цвет дизајн се шие на закрпиПлаќање Ние го прифаќаме Зачувам Ве молиме контактирајте со нас з

DIY фонт H везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други

Бела точка везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / др

75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsi

светло сина тешки мушка чипка applique, 3 D чипка applique со бисери, делукс 3d цвет applique, тешки везени цвет appliqueЗА

започнетекрајот4pcs Апликација Крстот Железо На Печ Везени Црвено Готски Мотоцикл Biker Вест Амблемголеми

Опис Боја на Микс : 20pcs Количество на Избраната Боја : 20 парчиња на ЕДНА Боја Количина : 20pcs / многу Големин

5x4cm за едно парчеСтил (подолу) : Кучеголемина : 4. Увозните давачки, taxies и трошоци не се вклучени во точка ц

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

Нови Везови Шарени Sequined Љубов Срцето Закрпи Mulity Железо На Закрпи Панк Мотив Applique DIY Облека Додаток Налеп

3pcs / многу 3 D везови магија налепници Циклуси и кука Оман знаме печ armband Обединети Арапски знаме печ Крпа

Ако се произведуваат според примерокот, ве молиме испратете ни го вашиот примерок.КВАЛИТЕТПОКРОВИТЕЛС

Мал брод везови печУпатства за употреба : 1 Прскање вода на задната страна од печ.2 Место парче на облека.3

2018 Нови katoon Со Везени Закрпи Мода Applique лав на Patch за Облека, Торби за DIY Decal Облека Додаток 2 парчињаЗа Цел :

Име : Железо на Платно печБоја : покаже како pictueУпотреба : одличен за детска облека текстил, итн.Answer : ________

Мини чудовиште везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги

30pcs ! Различно обоени DIY занает материјали Daisy Цвет везени чипка намали крпа декорација додаток за шиење

20 pc / Многу 7x5cm Железо На Медуза Squin Печ Applique Beaded Закрпи За Облека, Торби за Чевли Parches Bordados Ropa Шиење Додато

Напомена : 1) Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Пов

Ние може да направи било која големина Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас...

Функција : 1 Материјал : облека субвенција 2 Големина : 11.521cm Забелешки : 1 Одлично за облека, маици, фармерк

Please wait...