0
clear
  • Моден Зајакот Дијамант Сликарство Вештачки Кристал Крстот Бод Комплет Целосна Suqre Смола Рачно Изработени Занаетчиски Дома Декорација Крпеница
  • -20%
  • -20%
Моден Зајакот Дијамант Сликарство Вештачки Кристал Крстот Бод Комплет Целосна Suqre Смола Рачно Изработени Занаетчиски Дома Декорација Крпеница

Моден Зајакот Дијамант Сликарство Вештачки Кристал Крстот Бод Комплет Целосна Suqre Смола Рачно Изработени Занаетчиски Дома Декорација

DEN 513.12
DEN 334.00

Достапност
Производот е достапен

Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. 6 Брза испорака; 7 Комбинирана цел; 8 Најдобри и Навремена Услуга; 9 Гаранција на вашиот 100% задоволство; 10 Голем попуст за голема цел! За ефектот На поголем големина се повеќе подобар ефект ! секој дијамант големина 2. Тука се и некои Поврзани со топла продажба дијамант слики. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Теми за животните,цветни растенија,религија,и Портрет
Нашите предности : 1 Врвен квалитет; 2 Директно од голема facotry; 3 Квалитет гарантиран; 4 Конкурентни цени; 5 Сите на стоки излезе од facotry со строги тест според меѓународниот стандард. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Доволно смола дијаманти. Референца пред операцијата чекори. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. DIY Дијамант Сликарство Charecteristic 1. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање.

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm, 38x50cm, 45x60cm, 50x65cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% 5D целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Алатки:
форцепс или креда,пластични плочи или кутии
Шема:
Дома Декорација Ѕид Налепница
Видови:
Полн плоштад дијамант сликарство крстот бод

Производи во категоријата

Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати ние ќе ви испратиме

Честитки, можете да одат врамени до сега ! За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој диј

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содр

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Време на испорака :

Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinni

(пребарување "costom" во мојата продавница)П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?A :

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можем

Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство ПродавницаВнимание : A Експрес обично имаат царина прашање, во

кафе дијамант вез,слика со камен,шиење и занает,дијамант слика за деца Драги пријатели, ви благодариме з

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу доб

Божиќ подарок diy дијамант сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант везови целосна вежба Дијамант сликарс

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа И ние ќе ви одгово

Ви благодариме за вашата поддршка и сите!услугаВи благодариме многу за да изберете ние,Ние секогаш се о

DIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.И ако сеушт

5d Рубикова Коцка Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Accesorios Maquina Де Coser Бесплатен Превозот Дијамант Везови

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство ."П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Дра

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

Имаме направено 5 година fo смола дупчење Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Пост воздух ma

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Но купувачот треба плати се врати превозот Ако сликата е комплексен, мала

Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно...

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ZOOYA Дијамант E mbroideryБоја Количина : 3045 Бои Употреба : Почетн

Please wait...