0
clear
  • 1 X HORNET Две слој на Метал Вртење на Тутун Цевки, Метални Преносни Пушењето Цевка. Боја Случаен Избор
  • -20%
  • -20%
1 X HORNET Две слој на Метал Вртење на Тутун Цевки, Метални Преносни Пушењето Цевка. Боја Случаен Избор

1 X HORNET Две слој на Метал Вртење на Тутун Цевки, Метални Преносни Пушењето Цевка. Боја Случаен Избор

DEN 431.52
DEN 302.00

Достапност
Производот е достапен


"HORNET"Метал Вртење Пушењето Цевка
Материјал : Метал
Должина : 55мм Широк : 20mm Висина : 26mm Тежина : 65g
Пакетот Вклучува :
1 X Метал вртење Пушењето Цевка
Повратни информации : ве Молиме Контактирајте со нас пред да се направи лоша повратни информации, ние ќе го реши секој проблем на стоката.

Кон својствата

Бренд Име:
HORNET
Материјал:
Метал
Обликот:
Бесплатни Тип
Број На Модел На:
YD100Hornet

Производи во категоријата

здрава и чиста за пушењеимаме многу различни видови на билка мелница,цигари возен машина,пушењето цевк

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Дрво Овој стилски тутун цевка е издржлив и може да с

MUXIANG Пушењето Цевка Додатоци 5 Седиште Цевка Рек Полукруг Романескна Стил Побезбедно и многу Повеќе Пра

Херметички Складирање ЦевкаДијаметар : 17 MM Висина : 95mm Тежина : 5g / pc Материјал : Пластични Пакет се Вклучу

Пура Caddy Делукс Овлажнител, Голема Пена Овлажнител, Круг Тутун Пури Овлажнител HumidorСпецификација· 100% Со

Cr ystal ОбјектИмеМатеријалПРИРОДНИ КРИСТАЛНОW120160gДолжина90mmШирина19mmHight30ммПревозот НадоместМоре(2 Месеци)

Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 2448 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).

Но ако се уште треба да плаќате данок, купувачите имаат одговорност да го исчистите царинските и плаќаа

3 дел Смешно Хамбургер Тутун МелницаMetarial : Метал со Дијаметар : 55 MM Висина : 25мм Тежина : 110g Боја : жолто+црн

Smoking weed цевка за мелница плевел, 63 мм конкавна мраз сина трева мелница, лесна за употреба на тутун, мелниц

MUXIANG Цевка Додатоци Цврсто Дрво Лажица Форма Седи 3 Цевка Полици Briar Дрво Пушењето Цевка Специјализирани

multilayer алуминиумски лименки пиво narguile дробилката мелница chicha рака чад е пушење тутун плевел билка мелни

Должина : 95cmСе користи За Испарувач Камшик Метал Екран Дијаметар : 24 mmКоличина : 20pcs / многуПакетот Вклучу

Пакет Содржи : 1 X Титаниум Ноктите / DabbleПроизводот се прикаже : Карактеристики : * Оваа точка може да биде

Muxiang DIY Црна Акрилна род бар цевка алатки пушењето цевка материјали за правење цевки матични отворот мат

MUXIANG Фабрика за Продажба на Природен Дрво Боја Виткање Мал и Лесен да се Земе 1 Цевка Полици Цврсто Дрво П

5341221329530884 Нови Пристигнување Мелница парче5341221329325314 Топла Продажба на Производи парче парче парче парче

Please wait...