0
clear
  • IBANO Памук Фрлиле Ќебе Троседот Покрие 130x180CM Гроздобер Chrysanthemum Тема Ќебе За Дома Декоративни Beed Лист Кат Мат
  • -20%
  • -20%
IBANO Памук Фрлиле Ќебе Троседот Покрие 130x180CM Гроздобер Chrysanthemum Тема Ќебе За Дома Декоративни Beed Лист Кат Мат

IBANO Памук Фрлиле Ќебе Троседот Покрие 130x180CM Гроздобер Chrysanthemum Тема Ќебе За Дома Декоративни Beed Лист Кат Мат

DEN 1817.28
DEN 1817.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме овозможи 5-10cm разликата се должи на рачно мерење.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Време На Испорака :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
-Ако сакате да се купи други deisgns или големини,ве молиме да бидат слободни да контакт.Поради до tassels се околу троседот крпи,обидете се да се мијат во посебен. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
◆ Перење
Во топла вода, перење, хемиско чистење, ве молиме изберете мека датотека перат во машина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
◆ Големина И Боја
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
◆ За Материјал
Памучен материјал, памук конец по третманот некои тешко handfeel,толку повеќе ги изми повеќе мека. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Големина:
130x180cm
Бренд Име:
IBANO
Функција:
Погоден За Носене,Анти-Pilling,Преносни
Употреба:
Патување,Хотел,Пикник,Авион,Дома
Број На Модел На:
Blanket010
Сезоната:
Пролет/Есен
Тежина:
1700g
Стил:
Пастирски
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
100% Памук
Тип:
Тема Ќебе/Крпа Ќебе
Измијте Стил:
Рака Мие
Постојаност На Боја (Одделение):
3
Шема:
Предиво Обоена
боја:
Како слики
Големина:
130x180cm
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
1pc/многу
Употреба:
Софа Маска,Tapestry,Тепих Мат,Плажа Крпа,Tablecloth,Beed Лист,итн.

Производи во категоријата

Плетени Ќебе Класичната Црна и Бела Мрежа 100% Памук Мека Преносни Прекривки за Кревет Троседот Cobertor Пост

добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супе

130 X160 CM Нови Поврзана геометрија Ќебе спие ќебе памук мека крпа Црна лента троседот покрие лето домашна

добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супе

70x100 CM Супер Меки се Задржи Топло Фланелен боксери Ќебе Големи Димензии Солидна Боја Дома Троседот Посте

Софа / Ер / Постелнина Фрли Ќебиња Mantas Бела Розова Сива Руно Меки Кадифен Sherpa Солидна Bedspread Капка Превозо

Големина : 180x120cm Карактеристики : 1.Висок квалитет на ткаенина, мека и кожапријателски.2.Пресврт плетени ш

Mashine,рака за перење и хемиско чистење на сите им е дозволено.Откако ќе го купи објектот,емаил со Проверет

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

320g / Метар Квадратен Златен Mink Кашмир Ќебе На Креветот Задебелување на Антистатички Климатизација Ќебе

90*120cm Новороденче Ќебиња Муслин бебе Swaddle Ќебе Лисицата, Зајакот, Плетени Цртан филм Бања Крпи деца Мека

2017 Многу дизајни Индискиот Бохемски Mandala Tapestry Ѕид Виси Песочна Плажа Пикник Фрли Килим Ќебе Кампување Ш

6882118156175616 Ќебе парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеS Големина : 100*120cmМ

Материјал : ПамукГолемина : 110*100cmФункција : 1.Меко и удобно,топло и дише,четири годишни времиња воопшто.2.Н

Големина на : 50*70cmБоја Случаен ИзборНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве

Исто така да Прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа / Перница / Постер / Мат / Ќебе / П

Американската Британски јагне кашмир композитни ќебе.Големина : 130x150cm / 100x150cmТежина : околу 1kg1↓2↓3↓

2016 година НОВИ Ќебе Британски & Обединетите државното Знаме Текстилни Руно Прекривки За КреветПатување

МАТЕРИЈАЛ : 100 % ПАМУКГОЛЕМИНА : 130 X 160 CMВИСОК КВАЛИТЕТИЗВОЗ ВО ЕВРОПСКА ЗЕМЈА ПРОИЗВОД

7 Солидна Боја На Возрасни Bedspread Руно Ќебе Кралот / Кралицата / Полна Големина Ќебе На Креветот Промотивн

Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт

ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го реши вашиот проблем Ние само брод вашата потврди адрес

ние ќе ви одговори што е можно поскоро;5 Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање Ние ќе работиме со

ПараметрыБренд : CLORISСостав : полиэстер 100% Габариты предметов : ширина : 220.00 см ; длина : 240.00 смРазмер покры

Фланелен боксери Руно Луксузни Ќебе Крем Камила Чад Сина Кралицата Големина мала Тежина Атмосфера Кади

modname=ckeditorКуршум точка : Супер атмосфера удобно притискам ќебе за вас и вашите деца.Мека симпатична ќебе

Карактеристики : Материјал : Направен од 100% микрофибер полиестер, оваа убава богата faux крзно фрлиле ќебе

Please wait...