0
clear
  • Моден мулти боја Камелеон форма кристал brooch, златен тон брошеви игли за мажите накит декорација
  • -20%
  • -20%
Моден мулти боја Камелеон форма кристал brooch, златен тон брошеви игли за мажите накит декорација

Моден мулти боја Камелеон форма кристал brooch, златен тон брошеви игли за мажите накит декорација

DEN 14832.00

Достапност
Производот е достапен


Моден мулти боја Камелеон форма кристал brooch, златен тон брошеви игли за мажите накит декорација2017 најновите LLN
Спецификации Мода метал кристал brooch
1) Високо квалитетен материјал
2) за Добар Изглед и добро допирање
3) Модерен стил, брза испорака
Големина на : било која големина е достапна
-Материјал : метал(месинг,алуминиум,железо и други материјали се достапни)
-Логоа : според клиентите дизајн
-Нарачана дизајни се прифатливи
-Логото да се прикажува овде е само за референца се Однесуваат на производот : Вистински производ слика : поврзани со производот : Производот назад : Боја шема може да се изменуваат : Пакет и превозот : со производот : Зошто да изберете нас :
1,Професионална услуга по продажбата
2,Мала количина и навремена испорака
3,Competetive цена со висок квалитет
4,Бесплатен примерок може да се испрати, така што само плаќаат за превозот
5,Ние сме еден од една фабрика во Кина, добредојдени да се прилагодите .
1.Ако имате било какви прашања , pls такса за слободни да контакт . ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа .Не се вклучуваат Кина 's Фестивал .ние ќе се обидеме да се направи подобро за вас .
2.На секое прашање или барање , pls не двоумете се контактирајте со нас .
3. Искрено се надевам да се воспостави сигурен деловен однос со вашата чест ни е компанија во наредните денови.
Добредојдени да ги споделат со нас вашиот дизајн.
Ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XZ1194LLS
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал

Производи во категоријата

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадми

1.Микро Отвори CZ Накит Шарм Часовник Pin Brooche За Жените Свадба Мода Bijouterie Занает Бакар Brooche За Жените DIY Нак

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франци

Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Големина : 3.5*3.5 CM

100pcs / многу бесплатен превозот злато на ѕвонење домот сино пеперутка кристал пеперутка брошеви игли, жи

Исклучителен Дизајн Був Дама Стои на Гранка Жените е Кристално BroochПовратни информации и Повратни инфор

Keeshond брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен

Нова трговија на Големо Brooch 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Мажите Ткаенина Brooch Pin Lapel Игли За ЖениБоја Referance : Од Q1Q18...

Топло Прашува: 1.Ако ви се купат помалку од 5 $ ,ние ќе брод од страна на Продавачот за Испорака Метод...

Опис Пчела Брошеви Материјали Легури,Кристали Метал Злато позлатен Боја ве молиме видете слика ве Моли

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC269 EE1 Мартини чаша

925 Silver инкрустирани убавина борови diopside привезоци, брошеви двојна може да се погледне We Chat регрутира нов

Топла Продажба ID : 5263 95% ПОПУСТ парче 5.77 100 95% ПОПУСТ парче 8.50 100 95% ПОПУСТ парче 4.28 100 95% ПОПУСТ парче 7.18 100 95%

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС за повеќе попуст.Ние, исто така, ја прифати

За НАСЗапочнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим...

Тибетската Terrier брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еде

Please wait...