0
clear
  • Луксузни Чанти Жените Дизајнер На Чанти Вистинска Кожа Торба Моден Бренд Crossbody Чанти Женски Мала Чанта Лето Tote Торба
  • -20%
  • -20%
Луксузни Чанти Жените Дизајнер На Чанти Вистинска Кожа Торба Моден Бренд Crossbody Чанти Женски Мала Чанта Лето Tote Торба

Луксузни Чанти Жените Дизајнер На Чанти Вистинска Кожа Торба Моден Бренд Crossbody Чанти Женски Мала Чанта Лето Tote Торба

DEN 4781.76
DEN 2439.00

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере.
2. Таму ќе биде 1-3 см нормално помали отстапување се должи на прирачник за мерење.
3.1 инчен=2.54 см; 1 cm=0.39 инчен
материјал : 100% вистински кожа
големина : Долго : 22.5 см, ширина : 11 см, висок : 17 cm
Царина
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги зачувате данок за вас, како што се опише како подарок , додатоци, undervalue фактура, итн.но, понекогаш сè уште не може да се избегне данок може да се случи во дестинација царината, па тоа е многу потребно и важно за вас да знаете добро вашиот царина политика прво да се избегнат какви било проблеми, ние не сме одговорни за било каква дополнителна увоз данок на вашата страна.
ПРЕВОЗОТ
Наш основен превозот е Ali Express Стандард за Испорака/ Кина Пост Воздух Пошта, ако не се бара посебно, ќе се одлучи кој испорака за вас, обично се постигне повеќето земји во рамките 10-90 дена, но има и можеби некои неочекувани причини за доцнење на пратката, ако не се добиени стоките во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас.
ЗАШТИТА
(1)Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.
купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во звук состојба :
(2) Производот мора да биде во нов, unworn состојба без физички промени,како што се гребнатини или отстранети линкови.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас услуга на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.
(3) Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
(4) Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
ПОВРАТНИ информации
Ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички позитивни повратни информации, Ние не сакаме никакви негативни повратни информации, без каква било комуникација,ви благодарам многу!

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
9344
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Бренд Име:
MESOUL
Повод:
Разноврсна
Стил:
Англија Стил
боја:
црвени, кафени,црни.сина.
Големина:
Долго
Хардвер боја:
Злато
Стил:
Европски и Американски Стил

Производи во категоријата

_ 36 X26 CM рачно изработени се Купи> $ 35.48 Наредби(31) 26 X22 CM Вештачка слама Купи> $ 18.79 Наредби(19) Mesh Јаже Ткаење К

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖените / MemМатеријалСТП КожаГолемина36*15*24cmБојаКако слика покажуваЗабелешк

тип : чанта тежина : 0.25 кг материјал : СТП големина : 21 L*11 W*18 cm Забелешка : поради прирачник за мерење, голем

ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И ПЛАСМАННие секогаш ќе работиме со вас за вашето сопствено задоволство После тоа,

големина : 29.5 cm*15cm*26cmПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на

yesetn торба 09290117 жените нови гроздобер еден рамо tote големи чипка торба

Моден Усни женски Чанти Секојдневен Голем Капацитет Преносни Рака Перници со Висок Квалитет Totes Едност

Dispalang Модни Чанти Обичните Жени Рамо Кеси Универзумот Простор Галакси Печати Женски Голема Tote Торба Дам

торба повторно 022717 нова жешка женски мали размавта торба дама торба

Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Сите добра се

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат тра

Две внатре слоеви, врвот затворање со патент посебно!Шарени везови!Толку прекрасна хмонг хипи рамо наци

Добредојде на сите да ја нашата продавница.Имате било какви прашања,слободно пратете ми порака.Ви посак

Моден Најлон Жените Торба Рамо Гласник Кеси Женски Познатиот Бренд Чанти Дизајнер Голем Капацитет Crossbod

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖенитеМатеријалСтп КожаГолемина18*4*15cmБојаКако слика покажуваЗабелешкаСли

(1) Alipay, Запад Унија, Moneybookers, Qiwi Паричник, Зачувам, и сите поголеми Кредитна Картичка се прифатливи...

Опција слика грешка, на овој линк, испрати bowknot чантаДобредојде на сите да ја нашата продавница.Имате би

Please wait...