0
clear
  • Компатибилен Проектор светилка VIVITEK 5811118715-SVV/D912HD
  • -20%
  • -20%
Компатибилен Проектор светилка VIVITEK 5811118715-SVV/D912HD

Компатибилен Проектор светилка VIVITEK 5811118715-SVV/D912HD

DEN 4080.00
DEN 3876.00

Достапност
Производот е достапен


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
INFOCUS IN3134a, IN3136a, IN3138 HDa, IN3138 HD,
VIVITEK D912 HD
Дел Број : СП-ЛАМБА-092, SP-ЛАМБА-088, 5811118715-SVV Wattage : 280 Вати Светилка Живот : 3000 (Нормален Режим) / 4000 (Еко Режим) Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Кон својствата

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
5811118715-SVV

Производи во категоријата

Однапред ви благодариме.Проектор Сијалица RLC150003 за VIEWSONIC PJ5501 / PJ5502 / PJ5511 Проектирање Светилка Светилки Со

Pureglare Замена светилка модул за следниве проектор / TV : HITACHI CPWX3011 N, КПWX3011 NEF, КПWX3014 WN, КПX2010, КПX2010 N, КПX2011, КПX20

Светилка Модел : XL5300Wattage : 180 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За SONY KDSR60 XBR2 / KDSR70 XBR2ОписЗ

Однапред ви благодариме Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Не

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

Компатибилен голи светилка (CB)Имаме светилки на сите следниве видови на проектори : Фабриката и магацин

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : PANASONIC PTEW540, PTEW640, PTEW730 Z, PTEW730 ZL, PTEX510, PTEX610, PTEX800 Z, PTEX800 ZL, PTEZ580, PT

Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.Ако имате било какви прашања , ве мол

Производ вовед : Проектор предмет : VT480 / VT490 / VT491 / VT495 / VT580 / VT590 / VT595 / VT695P / N : VT85 LPБренд име : NSHНоминална моќн

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : LMPE2122000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 210 Wat

Специфични параметри : 100% НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за Benq EP770 тркала боја1 За производи : Ние с

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

ОписСветилка Модел LMPF230Проектор : За SONY VPLFX30Wattage230 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проект

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕXR20 LPКомпатибилен со : XGMB55 / XGMB55 X / XGMB65 / XGMB65 X / XGMB67 / XGMB67 X / XR20 / XR20

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Можете да не конта

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

На RLC079 е наменет како замена за употреба во Viewsonic бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Експрес Кури

Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг Во повеќето случаи, замена само вклучува неколк

Вие сте купување проектор крушка светилка BLFP230 D / СП.8 EG01 GC01, 120 Дена ГаранцијаМодел : BLFP230 D / СП.8 EG01 GC01 Свет

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напон

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Експрес КурирРабо

DHL ќе биде зеде за 47 дена да пристигнат.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.ако парц

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Бесплатен Превозот проектор крушка светилка PVIP 240 / 0.8 E20.9n 5 J.J7 L05.001 за BENQ W1070 W1070+ W1080 W1080 ST HT1085 ST HT1075 W1300Специ

инаку ние не прифаќаме тоа3 Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе с

Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена projecor Гола сијалица NP02 LP За NEC NP40 / NP50 / NP40 G / NP50 G / NP40+ / NP50+Проектор 3pc

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која с

Компатибилен Голи Светилка (CB).Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Предмети ќе бидат испратен

Please wait...