0
clear
  • DIATOOL 7pcs/set 4 Дијамант Влажни Флексибилни Полирање Влошки Бела Обврзници (8 Жито Достапни) Бела Смола Бонд
  • -20%
  • -20%
DIATOOL 7pcs/set 4 Дијамант Влажни Флексибилни Полирање Влошки Бела Обврзници (8 Жито Достапни) Бела Смола Бонд

DIATOOL 7pcs/set 4 Дијамант Влажни Флексибилни Полирање Влошки Бела Обврзници (8 Жито Достапни) Бела Смола Бонд

DEN 780.00
DEN 640.00

Достапност
Производот е достапен


Предмет : 4 На" Бели Обврзници Полирање Влошки За Мермер & Гранит
Количина : 7pcs целосно
Спецификација : Дијаметар 100mm/4" Дебелина 3мм, спирала турбо тип
Имаме 8 жито како што следува за вашиот избор :
#50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000, #Бела Удар
Примена : За гранит & мермер полирање
Функција :
1. Флексибилни, погоден за различни облик полирање
2. Бела бонд, подобро е за бел камен полирање
3. Многу конкурентни во цената, стандард добар квалитет
Забелешка :
3x50 2x100 2x200 значи 3pcs ронки 50,2 парчиња ронки 100 и 2 парчиња ронки 200,целосно 7pcs;
3x100 2x200 2x400 значи 3pcs ронки 100,2 парчиња ронки 200 и 2 парчиња ронки 400,целосно 7pcs;
3x200 2x400 2x800 значи 3pcs ронки 200,2 парчиња ронки 400 и 2 парчиња ронки 800,целосно 7pcs;
3x400 2x800 2x1500 значи 3pcs ронки 400,2 парчиња ронки 800 и 2 парчиња ронки 1500,целосно 7pcs;
3x800 2x1500 2x3000 значи 3pcs ронки 800,2 парчиња ронки 1500 и 2 парчиња ронки 3000,целосно 7pcs.
================КРАЈОТ================
Ако ја најдете мешано жито погоре не се она што ви треба,ве молам само место цел и се остава пораки до нас.Можете да добиете 7pcs со мешан ронки, на пример, 2 парчиња #400 + 3pcs #800 +2 парчиња 1500..Ви благодариме.
1. Ако сте задоволни со вашиот купување на било кои причини, на пример : производи не се исти како и опис или скршен во транзит, ние повторно ќе се испрати на нов производ за вас, или ние, исто така, ја прифати враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. Кога ќе се примени вратени пакет, ние ќе рефундирање на пари за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа,а во рок од 36 часа за време на викендите.

Кон својствата

Ронки:
3x200 2x400 2x800, 7pcs 1500, 7pcs Бела УДАР, 7pcs 200, 7pcs 100, 3x400 2x800 2x1500, 3x50 2x100 2x200, 7pcs 50, 3x100 2x200 2x400, 7pcs 400, 7pcs 800, 7pcs 3000, 3x800 2x1500 2x3000
Број На Модел На:
SA6020403S8
Бренд Име:
DIATOOL
Големина:
4X3mm
Подлога Материјал:
дијамант
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
100mm
DIY Материјали:
Облицовка

Производи во категоријата

За Производи : Сите производи што се продаваат во нашата продавница доаѓаат од нашата меѓународна тргов

Волна се користи за полски, крпа групи се користат да се игра восок! Главно се користи за сите видови на м

3cm, 2cm, дијаметар на месо тело е 6mm и 3ммДијаметар на тема : прибл.Ако имате било какви проблеми со нашите пр

Тоа canefficiently заврши полирање & мелење на т има освоено добра репутација во домашни & странство пазари...

Предмет : 4inches Дијамант Флексибилни Сува полирање влошки со М14 Алуминиум база backer Количина : 8pcs (#50, #100, #200,

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, Мермер Гранит Terrazzo конкретни кат обнови влошкиК

HW0000944Спецификација : Бренд новиДијаметар : прибл.4" (100mm)Дебелина : прибл.3ммСетот вклучува 9 парчиња на диј

Предмет : 5" Дијамант Сува полирање влошки(#400)Количина : 4 парчињаСпецификација : Дијаметар 125mm / 5inch", дебел

Комплетна професионална волна и Сунѓерот подлога чистење, полирање, а по завршувањето на системот, што

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКо

ПРЕДМЕТ : Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Влошки #800КОЛИЧИНА : 10pcsСПЕЦИФИКАЦИЈА : Ронки Големина #800

Детали За Производот : Материјал : ВолнаГолемина : 80mmКоличина : 5pcsКарактеристики : (1) Да се полира чиста и

ПРЕДМЕТ : #1500 само 10pcs Професионални Дијамант Полирање Влошки Сува или Ние тКОЛИЧИНА : 10pcs целосноСПЕЦИФИ

Предмет : Професионален полирање влошки за мермер & гранит( #200 )Количина : 5pcsСпецификација : Дијаметар 100mm

Предмет : 3" бела обврзници полирање влошки за мермер & гранитКоличина : 8pcsСекој ронки 1pc, 1pc #50+ 1pc #100+ 1pc #200+ 1

Волна се користи за полски, крпа групи се користат да се игра восок! Главно се користи за сите видови на м

поединечно полиран директна употреба со полирање течност (паста, прав) се користи во врска со површина д

Предмет : 1set Професионално полирање влошки за мермер & гранит Количина : 7 компјутери ( Секоја стискам 1 ко

ZЛАВ 4" 100mm Дијамант Влажни Полирање Подлога 7 Компјутери Смола Обврзници Мермер Гранит Камен полски Флек

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКо

дијамант чекор 3 полирање влошки Опис на ПроизводотВоведНашите дијамант чекор 3 полирање подлоги се кор

2)За Declearation Вредност Ве молиме може да сите купувачи место една мала забелешка со своите врати точка во к

Широко се користи за чистење прашина & наследство заштита на дрво, резба, маслиново масло, орев, жад, итн..

Дијамант смола обврзници полирање на тапан тркала RPD253 | 3 еез од 25*50mm полирање смола тапан | FREE брза испор

[xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][

Предмет : 5" Дијамант Сува полирање влошки(#800 )Количина : 6pcsСпецификација : Дијаметар 125mm / 5inch", дебелина од

ZЛАВ Сува Флексибилни Полирање Подлога 7pcs / Set 3 Инчи Дијамант Пескарење Диск За Мермер Гранит 80mm Премиум

Please wait...