0
clear
  • Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен, трговија на Големо Лабава Монистра За Ѓердан Нараквица, MY1579
  • -20%
  • -20%
Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен, трговија на Големо Лабава Монистра За Ѓердан Нараквица, MY1579

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен, трговија на Големо Лабава Монистра За Ѓердан Нараквица,

DEN 1881.60
DEN 1788.00

Достапност
Производот е достапен

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен
16 инчен/влакно 5 Насоки/многу
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
S ervice
1. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.
2. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
MY1579
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
MARUCOL
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Производи во категоријата

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100

49 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 2roll 100mx0.Ако имате било каков проблем или да не биде задовол

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

DOYUBO Дами 925 Фунта Двојно Раце Срцето Шарм за Да Одговара на Сребрени Нараквици Љубов Дизајн Сребро DIY Мон

Нов Стил Бебе Серија,Декорација додатоци за Деца,2 Боја Цртан филм дрво Чипови,за дете што се склопува,Фр

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100

Количина : 200pcs / многуPls остави порака со боја треба кога местото целако не, ќе се измеша случајно, многу

Трговија на големо 916 mm Нерегуларни Обоена Темно Кафеава боја Природни Школка Страна Дупка Монистра За

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

88 / многупарчиња / многуБесплатен превозот 200pcs 14 бои Кристално Стакло Монистра Rondelle Фацетирани 8мм Кол

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра Фудбал Форма 32fa* Материјал : Кристалн

Објектот10 Парчиња Многу Був Форма Шарм Микро Отвори Монистра Шарм Ткаени Одлуки Хривнија DIY Монистра Acce

Количина : 5pcs / многуpls остави порака со боја ви е потребна кога се избере мешавина боја,ако не, ќе се изм

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче мета

Трговија на големо 916 mm Нерегуларни Обоена Светлина Пурпурна Природни Школка Страна Дупка Монистра За Н

Meideheng Акрилик Светли бои Цилиндар Барел монистра за изработка на Накит рачно изработени DIY Занает Обетк

* DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра 5301 Bicone Форма 16fa 6 MM* Материјал : Кристално Стакло* Големина : 6mm*

Please wait...