0
clear
  • M4 Паралелно Иглички Dowel Иглички GB119 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Pin Фиксна Локација Paralled Иглички Напнатост се Тркалаат Иглички GB/T119
  • -20%
  • -20%
M4 Паралелно Иглички Dowel Иглички GB119 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Pin Фиксна Локација Paralled Иглички Напнатост се Тркалаат Иглички GB/T119

M4 Паралелно Иглички Dowel Иглички GB119 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Pin Фиксна Локација Paralled Иглички Напнатост

DEN 417.12
DEN 396.00

Достапност
Производот е достапен


Предмет : Dowel Иглички
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стандард : GBT/119
Пакување : Пластична Кеса
Големина : M4

Кон својствата

Дијаметар:
M4X6 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X8 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X10 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X12 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X14 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X16 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X18 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X20 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X25 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X30 X 20 КОМПЈУТЕРИ, M4X35 X 20 КОМПЈУТЕРИ, M4X40 X 10 КОМПЈУТЕРИ, M4X45 X 10 КОМПЈУТЕРИ, M4X50 X 10 КОМПЈУТЕРИ, M4X60 X 10 КОМПЈУТЕРИ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DS013
Тип На Објект:
Иглички
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M4

Производи во категоријата

2(Г)20(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Предмет : Нерѓосувачки Челик Clevis Иглички М3 Со Главата Метрички Fastenerd = M3d1 = 1.6 1.74 mmdk = 4.7 5mmк = 1.5 mmLh = 1.6 mmДолж

3(D)18(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8*60 M8x60 М8*70 M8x70

4(D)6(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

1.45(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )20( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*35 M3x35 M3*40 M3x40

Големина На DIN94 Сплит PinДетали За DIN94 Сплит PinИспорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса...

2(Д)25(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

4(D)8(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

2.95(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

2.5(D)10(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

3(Г)*10(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

5(D)60(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )35( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*18 M3x18 M3*20 M3x20

2.55(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

3(Г)30(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

1.3(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( d )12( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Please wait...