0
clear
  • DLAMPS RLC-079 Замена на Светилки Проектирање Голи Светилка за VIEWSONIC PJD7820HD,VS14937,PJD7822HDL
  • -20%
  • -20%
DLAMPS RLC-079 Замена на Светилки Проектирање Голи Светилка за VIEWSONIC PJD7820HD,VS14937,PJD7822HDL

DLAMPS RLC-079 Замена на Светилки Проектирање Голи Светилка за VIEWSONIC PJD7820HD,VS14937,PJD7822HDL

DEN 912.00

Достапност
Производот е достапен


На RLC-079 е наменет како замена за употреба во Viewsonic бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За VIEWSONIC PJD7820 HD,VS14937,PJD7822 HDL
1. На RLC-079 проектор светилка модул двете доаѓаат со целосна производителот гаранција од 180 Дена .
2.Вати : 210 W
3. Пакување Детали : во меур и картонска кутија
4 . Време на испорака : рок од 24 часа
5 . Минимална Цел Количество : 1 парче
6.Фабриката Директно Да Го Продаде, Најдобра Цена

Кон својствата

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
RLC-079
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
VIEWSONIC PJD7820HD,VS14937,PJD7822HDL
Тип:
Замена Голи Светилка
Гаранција:
180 дена
Дел Број:
RLC-079 Сијалица

Производи во категоријата

Ние сме биле во проектор светилки за 10 години 180ден Гаранција Компатибилен светилка со домување(CWH / ML / С

ОписКомпатибилен Проектор Светилка ЕТLAV300 за PANASONIC PTVW340 U PTVW340 Z PTVW345 NU PTVW345 NZ PTVX410 U PTVX410 Z ИТНСветилка Модел

Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг Во повеќето случаи, замена само вклучува неколк

Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена projecor Гола сијалица NP02 LP За NEC NP40 / NP50 / NP40 G / NP50 G / NP40+ / NP50+Проектор 3pc

DHL ќе биде зеде за 47 дена да пристигнат.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.ако парц

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

8Wattage : 120 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : XL2400 / XL2400 UОписПроектор Сијалица XL2400 За SONY KDF5

Однапред ви благодариме Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Ве молиме ми корист

Однапред ви благодариме.Проектор Сијалица RLC150003 за VIEWSONIC PJ5501 / PJ5502 / PJ5511 Проектирање Светилка Светилки Со

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напон

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа Ние нема да наплата на превозот обвиненија

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕXR20 LPКомпатибилен со : XGMB55 / XGMB55 X / XGMB65 / XGMB65 X / XGMB67 / XGMB67 X / XR20 / XR20

Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го

Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.Ако имате било какви прашања , ве мол

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ќе ве молам да ги споделите со нас

Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компаниј

На DT01021 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати целосна исплата мора да се направи во рок од 7 д

Однапред ви благодариме Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Не

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Можете да не конта

Pureglare Замена светилка модул за следниве проектор / TV : HITACHI CPWX3011 N, КПWX3011 NEF, КПWX3014 WN, КПX2010, КПX2010 N, КПX2011, КПX20

Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации 3· ве Молиме конта

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Експрес Кури

Please wait...