0
clear
  • Одличен Квалитет 500ml Дестилација Апарати Лаб Стакло Комплет DIY Дестилација Комплет Лабораториски Материјали
  • -20%
  • -20%
Одличен Квалитет 500ml Дестилација Апарати Лаб Стакло Комплет DIY Дестилација Комплет Лабораториски Материјали

Одличен Квалитет 500ml Дестилација Апарати Лаб Стакло Комплет DIY Дестилација Комплет Лабораториски Материјали

DEN 2092.32

Достапност
Производот е достапен


Одличен Квалитет 500ml Дестилација Апарати Лаб Стакло Комплет DIY Дестилација Комплет Лабораториски Материјали
материјал:висока borosilicate стакло
капацитет:500ml
пакет се вклучени: 1 x 500ml Круг Дното Колба со Страна Цевка 1×Греам Кондензаторот

Кон својствата

Капацитет:
500ml
Класификација:
Колба
Број На Модел На:
Дестилација Апарати 500ml

Производи во категоријата

Производ Објект : 500ml 24 / 29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 65mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

150ml,Стакло Soxhlet Extractor тело и Греам Кондензаторот Змија Форма на Кондензаторот ,1 Рамно Дно Колби за Екстра

Производ Објект : Многу(5) 30ml 27x105mm чисто Стакло Тест Цевка Круг Дното Дипломира со Завртка КапаМатеријал

Производ Објект : 100ml Земјата Стакло Заеднички 19 / 26 Цилиндрични Separatory Инка Лабораторија СтаклоИнка Капа

Материјал : Стакло,Од Не ' Рѓосувачки ЧеликВолумен капацитет : 1000µlСовет Дијаметар : 0.5 mmNeddle Должина : 55Мат

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 180mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температур

Производ Објект : 100220mm Облекување Ножици S / Челик Чешлање Коса Хируршки Забите Тап ОстарМатеријал : Нерѓ

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 125ml Лабораторија Стакло Намалувањето Инка Топката Форма Со Стакло Stopcock Премерување Ал

Производ Објект : 14 / 23 Заеднички Стакло Вакуум Приемник Адаптер Лабораторија Лабораторија За Наука 105 С

Опис : Празни, бели пластични шишиња медицина.пакет вклучуваат:1×4ml шише1×30ml шише1×50мл шише1 x 100ml шише1×150

1 PCS Тесен Врат Borosilicate Стакло Конусна Erlenmeyer Колба За Лабораторија 2000 ML Секој обид за 1 buc!!!!Материјал : стак

Еден компјутери Ptfe buchner инкаБоја : БелаМатеријал : PTFEКапацитет : 50mm / 70mm / 90mm / 100mm / 120mm / 150mmANSWER : _______________________

Please wait...