0
clear
  • KaiNuEn луксузни 3d назад coque покрие случај за iphone 6 6s s плус 6plus силикони силикон телефон случаи додатоци за apple iphone6
  • -20%
  • -20%
KaiNuEn луксузни 3d назад coque покрие случај за iphone 6 6s s плус 6plus силикони силикон телефон случаи додатоци за apple iphone6

KaiNuEn луксузни 3d назад coque покрие случај за iphone 6 6s s плус 6plus силикони силикон телефон случаи додатоци за apple iphone6

DEN 239.04
DEN 191.00

Достапност
Производот е достапен

трска дизајн,спречување на избегне отпечатоци и носи отпорни. Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена.
Ние обезбедуваме превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас. Ние сме имаат Најдобри производство на способност,Најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга.
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот. Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени. Обложено Рамка Покрие со чекор дизајн,нечистотија-отпорни и се чувствува добро. Ние сме Alibaba ЗЛАТО Снабдувач. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот. Телефонски број ќе биде прифатена.
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена.силиконски материјал,со мек, флексибилен,може да се заштити вашиот телефон и
2. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени. повеќе бои е достапен Производ Фотографии на силиконски телефон случај За apple iphone 6/6s/6 плус/6s плус
Она што е деталите од нашите силикони телефон случај За apple iphone 6/6s/6 плус/6s плус Точка име случај за apple iphone 6/6s/6 плус/6s плус Бренд Kai Nu En Модел СЛУЧАЈ - 6/6s/6 плус/6s плус Функција луксузни мека 3d силикони време на испорака 15-60days Тежина 455g Боја 1#.
Ние стоиме зад се што се продава и да го направи нашето за да се обезбеди на нашите клиенти задоволство.
Kai Nu En луксузни 3d назад coque покрие случај за iphone 6 6s 6 s плус 6plus силикони силикон телефон случаи додатоци за apple iphone6 Што е карактеристики на нашата силикони телефон случај За apple iphone 6/6s/6 плус/6s плус
1.
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена. Зошто да го одберете нас?
1. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика. 100% КК инспекција пред shippment. Превозот
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail.

Кон својствата

Материјал:
За iphone 6 6S, За iphone 6 6S Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 6
дизајн:
Цвеќиња,Егзотични,Мат,Сјајна,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Апстракт
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
3D моделот на силиконски
Бренд Име:
kainuen
Големина:
4.7/5.5
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
боја:
4 боја 1# .2# .3# .4#
Craftwork:
луксузна мек силикон силикони
Карактеристики:
мека 3d
Одговараат на:
за iphone 6/6s/6 плус/6s плус
Тежина:
45g
MOQ:
1 Парче
ОЕМ:
Yes
време на испорака:
15-60days
Материјал:
Силикони

Производи во категоријата

Meizu м3 мини случај покрие meilan 3 Транспарентен тенка силикони школка 5.0" ултра тенок Боја тебе задниот покл

Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Повратни информации : Н

[Perftectly Соодветен Модел] : За LG V30 6.0 инченЗабелешка : ве Молиме изберете вистинскиот модел!!!Забелешка : ве

торбаYRFF Смешен Мобилни апликации Икона шема телефон случај маска за iphone 7 8 Сјајот жив песок Течни Телеф

Искусни КК постапка Ние само брод да се потврди цел адреси Нашата цел е задоволството на клиентите! Пора

Повеќе За ПроизводотЦенаСАД $ 4.98 / ЦенаЦенаЦена..За Samsung Забелешка 5 случај 2017 Нов луксузен MSVII бренд За з

Купувачот Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус / Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најн

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остава

J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваатШопинг Водич : Услуги на клиентите е нашиот Б

Меки Силиконски Симпатична Зајакот Телефон Случај за Убави Девојки

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Attion Овие Ве Молиме1 Ве молиме избрано вистинскиот модел за вашиот телефон , не цел тоа е погрешно.2 Руски

добредојдовте на нашиот да се купи други производи Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте прод

Почитувани Клиент : ви посакам Добредојде на нашиот бренд продавница, имаме висок квалитет на производ

Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации

Attion Овие Ве Молиме1 Ве молиме избрано вистинскиот модел за вашиот телефон , не цел тоа е погрешно.2 Руски

Опис : 1.Состојба : 100% Сосема Нов 2 Материјал : Тешко TPU Насликани Телефон случај 3.Дизајн : Ултра Тенки, Лесн

сфор Coque Samsung Галакси S9 Случај 3 D Меки Силиконски Цртан филм Панда Еднорог за Случај Samsung Галакси S9 S 9 Задн

Но, немојте да се грижите за тоа Aertemisi е најдобро решение, ако сте во потрага за нешто навистина посебен

Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.Материјал : Висо

Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да бро

Целосна Заштита Дијамант Кристал Случај За i Phone 6 6 S 7 7 8 плус Школка За i Phone 5 5s 6 6s 7 8 X Случај Прстен на Рака

Јапонија цртан филм мека tpu случај за iphone X 7 7plplsumikko gurashi насликани случај за iphone 6 6s 6plsplслободна ракаСтавк

dianxiaobao_1dianxiaobao_2{ Модел Број} : За Xiaomi Mi6 M6 Случај 5.15 инчен{Материјал} : Направени Со Висок Квалитет Со Силико

Please wait...