0
clear
  • Етиопските Африка Свадба Нови Крстот Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Hairpin Коса Синџир Додаток Накит Сетови
  • -20%
  • -20%
Етиопските Африка Свадба Нови Крстот Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Hairpin Коса Синџир Додаток Накит Сетови

Етиопските Африка Свадба Нови Крстот Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Hairpin Коса Синџир Додаток Накит Сетови

DEN 1248.00
DEN 1148.00

Достапност
Производот е достапен


Напомена :
Етиопските Африка Свадба Нови Крстот Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Hairpin Коса Синџир Додаток Накит Сетови
Minmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.
Ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред се купи, ако вие не се согласувате our trade policy ве молиме не го купи објектот од нас. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.Акции : Во парк точка 6. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно).Материјал : Месинг 3. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот. Време На Испорака :
1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Ги задоволи Европскиот стандард 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 7-30 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време. Или замена на предметот за вас.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Мажите,Унисекс
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
80010606
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Hairpin/Earring/Прстен/Коса Синџир
Материјал:
Метал
Накит Тип:
Нови Крстот Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Hairpin Коса Синџир
позлата:
24K Злато позлатен
Гаранција:
Две Години Гаранција
Големина:
2cm

Производи во категоријата

Може да го направи тоа во други бои5 Краток олово време : само треба 13 дена за да се подготват.(Освен во да

(Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL / Федекс / UPS / Aramex слободно.,но, не вклучува

Точка Име : Bling Zircons Прекрасни Свадба Накит Кубни Циркони Отвори Поставување на Црвена Големи Долго Фити

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Жените Убава Розово Злато Срцето на Океанот Кристал Pendant Прстен, Обетки Ѓердан Накит Поставување 100% сос

ПИНК 100 PCS, Број 5 БОЈА 100 PCSМатеријал : полиестер акрилик предиво топкаБоја : микс, како сликиако сакате др

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалНа

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

(Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL / Федекс / UPS / Aramex слободно.,но, не вклучува

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТAdixyn Црвен Камен Челото Парчиња Етиопската Главата Синџир Злато Боја На Косата Pice Нак

925 Фунта Сребрен Накит Бела Топаз Накит Сетови За Жените Обетки Pendant Ѓердан Прстени Хривнија Бесплатни П

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување бој

1.ПревозотСите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно ,превозот начин ќе зависи од вкупната

ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаСад>$200, Слободни Fed Ex / DHLРусија Федерација>$200, Слободни EMSБразилБ

Опис на производот : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓер

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

Опис на производот : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓер

Бренд : MEEKCATMeterial : бакарГлавниот Камен : нема Печат : 925Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Н

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Please wait...