0
clear
  • Cheshanf 2018 Лето Нови Жените Печати Цвет Круг Вратот Памук, Лен Кратко Sleeve Т-Маица Лабава Гроздобер Девојка Врвот
  • -20%
  • -20%
Cheshanf 2018 Лето Нови Жените Печати Цвет Круг Вратот Памук, Лен Кратко Sleeve Т-Маица Лабава Гроздобер Девојка Врвот

Cheshanf 2018 Лето Нови Жените Печати Цвет Круг Вратот Памук, Лен Кратко Sleeve Т-Маица Лабава Гроздобер Девојка Врвот

DEN 581.28

Достапност
Производот е достапен


Големина Информации
Една Големина : должина 56 cm,
биста 118cm, рамо 47cm,
sleeve 16cm, манжетната 36cm,
понесете 96cm.
Материјал : памук&лен
Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење
(Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)
За Нас имаме нашата фабрика и дизајн тим. имаме нашиот бренд "Johnature" Ние ќе се фокусираме на памук, лен и природата материјал жените облека. ние може да ви понуди трговија на големо цена, ако сакате да купите предмети во рефус
Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси,вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот Превозот адреса ако сте под итно да се дојде твојот ред,ве молиме изберете express методи,но треба да се обрне на превозот надомест. Ако не ја добиете вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прво.
Повратни информации Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават postive повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "Совршен 5 ѕвезди". ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напуштат повратни информации и Deatailed продавачот рејтингот,ние може да го реши проблемот на мирен начин.
Гаранција Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас прво да го пријавите неисправни производи во рок од 30 дена по приемот. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
REGRTEDARLING
Јака:
О Деколте
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук,Лен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
НЕ
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден

Производи во категоријата

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 12 димензии помали од Е

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Ние брод во светот ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИПријателски Потсетување : 1 Ние поддршка на мало, трговија на гол

Големинабиста(cm)должина(cm)Ракав(cm)половината(cm)S104786595М108796699L1128067103XL1168168107Како различни компјутери екрано

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

* YEV* Материјал : 95%памук,5%spandex водат ткаенина* Повод : мода* Боја на располагање : Црна ,сива*Опис : Slipknot Паму

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени Во однос на големината, 1~2cm грешка може д

Please wait...