0
clear
  • T57 хотел заклучување систем, вклучуваат T57 хотел заклучување, usb хотел енкодер ,заштеда на енергија прекинувач,T57 картичка , sn:CA-8025-комплет
  • -20%
  • -20%
T57 хотел заклучување систем, вклучуваат T57 хотел заклучување, usb хотел енкодер ,заштеда на енергија прекинувач,T57 картичка , sn:CA-8025-комплет

T57 хотел заклучување систем, вклучуваат T57 хотел заклучување, usb хотел енкодер ,заштеда на енергија прекинувач,T57 картичка

DEN 6432.00

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот :
Hua Feng Smart T57 карт : (се однесува на хотели, куќи за гости, куќи, луксузни станови, канцеларии, сали,итн.)
Безконтактни Картичка Тип : T57 картичка
1, направени од Цинк легура фалсификување, откако умре-кастинг, безбедно, издржливи;
2, интелигентни тенка мали цилиндар, за размена лесно, кога вратата е отворена за минимизирање на деструктивна моќ генерирани;
3, Слободен стил се справи, брави на вратите за да се спречи надворешен притисок уништи внатрешната структура, долг работен век;
4, секоја одбор фабриката мора да подлежат на ригорозни тестирање, животот уверување;
5, низок напон аларм функција, моќ недостаток во бравата кога корисникот е побарано да се промени батерии;
6, користење на итни картичка или механичкото копче, обезбедување на нормално отворена вратата во исклучителни околности.
7, јамка снимите најновите го отклучите евиденција 256 да се задржи чекор со отклучување динамичен;
8, може да го прекине изгубени картичка (или назначени картичка) функцијата, за да ја отвори вратата;
9, може да им обезбеди не заклучување на вратата предупредување функција; Реално време часовник со двојна внатрешни заклучување, ефективна контрола клучни картичка време за користење; спречување на малициозни default гостинската соба го оценувате;
10, карта на софтвер може да се подели вкупниот контрола ниво, кат контрола ниво, слој контрола ниво, услугата област ниво, соба ниво, итн., вистински орган е јасно
Функција Опис :
Цинк легура фалсификување;
Димензии : 290 X 78 ММ ;
Електромагнетна индукција работа;
DC 6v4 AA алкални батерии;
Стандард пет-топ поврзување на електронска заклучување цилиндри слободни рака ефикасно да се спречи вандализам;
Батеријата напон аларм;
Вратата не се затвори аларм функција
Совет :
1.на вратата има две начин да се отвори ,како отворен на лево и Б отворен на правото.примерокот стандардниот начин е Б.
2.заклучување имаат две боја ,злато и sliver, примерок стандардната боја е злато.
ако ви треба заклучување отворен на лево ,и сребрена боја, pls остави порака кога ќе ги нарачате.
Примерок Хотел заклучување на пакет :
1.Цинк легура фалсификување хотел Заклучување X 1pcs;
2.Usb хотел енкодер X 1pcs;
3.Заштеда на енергија switch X 1pcs;
4.T57 картичка X 5pcs , да ги користите за да имаат тест.
5.софтвер CD.
Ако добиете Хотел проектот ,и не знаете како да ги конфигурирате прилагодувањата,можете да додадете мојот skype : френк-безбедност, ние може да разговарате на интернет.или испрати е-мејл до мене.
Јас ќе одговор побрзо.

Кон својствата

Бренд Име:
FENGLIANSECURITY
моќност:
DC 6V 4 парчиња Сува Батеријата
Тип на картичка:
T57 картичка
Отклучување Начини:
Smart Картичка или копче за
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Злато Сребро.

Производи во категоријата

DC 12 V Тешкидолжност не УспеваатБезбедно 2Линии ниска температура Електрични Капка Гром Заклучете Врата

) привремено Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би с

Лозинка За Отклучување : Поддршка 6 цифри лозинка.Како да се прилагоди на заклучување табот за отворање

Оваа цел : 1 Xfingerprint читателот 1 Xlook boday 1 Xhook Не вклучуваат battey Modle : TG6360 Моќ : DC6 V(4 XAA батеријата) Корисникот : 50

КООРДИНАТОР Електрични се Удри во Врата Заклучување За Контрола на Пристап на Системот за Употреба Усп

Овој редослед : 1 buc кодот5 компјутери кристал картичка1 admin картичка1 Remote controller (се користи да се регистри

RAYKUBE 280 KG(610lbs) Магнетни Водоотпорен Електрично Заклучување на Вратата За Контрола на Пристап на Систем R28

Електрични параметар : DC 12 V 2 AМоќ моментален го отклучите, моќup време на не повеќе од 3 вторРабота на влад

Оваа цел : 1 X60 KG stoperНе вклучуваат моќОтворен Агол : 90 степениЕлектрични својства : се применува за 130 фунт

Digital ID Кабинет Шкафче Заклучување водоотпорен RFID wristband картичка за базен1 Цинк легура материјал 2 Бие фун

Оваа oder : 1 Xlock еден јазик, сребрена боја ( не вклучува батерија)10 XRFID keyfobs2 Xmetal клучевиако треба Бронзена бо

280 KG 600lb Електрични Магнетна Брава Со LED Светло За Железо И Дрвена Врата Употреба280 KG Држи Сила 12 V DC Електр

RAYKUBE 180 KG(390lbs) Магнетни Електрично Заклучување на Вратата За Контрола на Пристап на Систем R180 MR180 M Една вр

БЕЗ Електрична се Удри во Врата Заклучување За Контрола на Пристап на Системот за Употреба Успеат Безбе

60 KG / 132lb Електрични Магнетна Брава не Успеваат Безбедна 12 V DC електрични EM мини брави / гардероба заклучу

DWE CC RF 12 V Електронски Магнетни Заклучување на Вратата 180 KG 350lbs Rfid Maglock За Стаклена Врата DW180

1, (не Успеваатsecure тип : Моќ за да го Отворите) 2, Напон : DC12 V 3, Започнете Струја : 950m A Режим на Струја : 150m A 4,

Надградба на вашиот безбедност со овој успеат безбедно електрични капка гром заклучување кој работи во

DWE CC RF Електрично Заклучување 12 V Мини Магнетни Заклучување на Вратата 60 KG 100lbs За RFID Контрола на Пристап С

Спецификации : Timelag : Нема Напон : DC12 V Струја : 900m A / 200m A Статус Индикатор Светлото : Нема Заклучување Стату

Please wait...