0
clear
  • JEAZEA Автомобил Сонцето Стакло HD Anti Магла Очила Огледало Клип Shield Продолжување Прошири Возење Прозорецот за Сончање Сонцето Сенка Sunshade Штит
  • -20%
  • -20%
JEAZEA Автомобил Сонцето Стакло HD Anti Магла Очила Огледало Клип Shield Продолжување Прошири Возење Прозорецот за Сончање Сонцето Сенка Sunshade Штит

JEAZEA Автомобил Сонцето Стакло HD Anti Магла Очила Огледало Клип Shield Продолжување Прошири Возење Прозорецот за Сончање Сонцето

DEN 613.92
DEN 534.00

Достапност
Производот е достапен


Автомобил Сонцето Стакло HD Анти-Отсјај Магла Очила Огледало Клип Shield Продолжување Прошири Возење Прозорецот за Сончање Сонцето Сенка Sunshade Shield Маска
Состојба : Нова Боја : Кафе Материјал : ABS Димензија : 40x15x0.2cm Објект се вклучени : Автомобил на Сонце Стакло 1 Pc x 1 Компатибилност:Одговара за сите бизнис автомобили, ЏИП.
Употреба Директно клип за да автомобил сонцето стакло Кафе боја : погоден за ноќ дожд и магла ден
Карактеристики се Намали визуелна замор Со висок transmittance и грубост, безбедно и издржливи Може да го подобри резолуција на ноќта и дожд и магла да Може ефективно да го блокира ултравиолетови зраци, филтер на силна сончева светлина Огледало големина 400 × 149mm, огледало може да се ротира за 180 степени, и не заземаат внатрешен простор
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фотографии

Кон својствата

Специјални Функции:
Анти-отсјај,Анти-Магла,Анти-УВ
Бренд Име:
JEAZEA
боја:
кафе
Материјал:
ABS
димензија:
40x15x0.2cm
Објектот се вклучени:
Автомобил Сонцето Стакло 1Pc x 1
Карактеристики:
Да може ефективно да го блокира ултравиолетови зраци, филтер на силна сончева светлина
одговара 1:
за ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф Зајакот Jetta Tiguan Буба Passat Caddy
Се вклопат 2:
за Toyota RAV4 Camry Сиена YARIS Highlander е корола 4Runner
Одговара 3:
за Audi A4 A6 A8 П5 Q7
Одговара 4:
за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија
Одговара 5:
за Мерцедес Бенц A B C E M S Класа, CLA GLK CLS W204 W212 W218 X204

Производи во категоријата

Please wait...