0
clear
  • 10 парчиња 19mm 12V Двојна двојна боја Црвена/ Зелена Еден Метал Автомобил Префрлате
  • -20%
  • -20%
10 парчиња 19mm 12V Двојна двојна боја Црвена/ Зелена Еден Метал Автомобил Префрлате

10 парчиња 19mm 12V Двојна двојна боја Црвена/ Зелена Еден Метал Автомобил Префрлате

DEN 4080.00
DEN 3794.00

Достапност
Производот е достапен

Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина
4) За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со сопствени.
2) За руски клиенти , pls се обезбеди вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина ! Руската не може да оди преку DHL, TNT, Fedex и ПРОЗОРЦИ. Инаку ние само може да брод од страна на DHL или Сингапур пост.
Еден : Значи дека кога ќе им помогнам switch, а потоа се движи прстот, actuator ќе се врати во првобитната положба. 19mm )
ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1) За Германија клиенти , ако брод од страна на Fed Ex или ТНТ , pls љубезно proivde вашиот EORI број.
19mm водоотпорен прекинувачот за заклучување на копчињата , 19mm L39 Cabochon Нерѓосувачки Челик Метал Притисни Копче за Префрлање Автомобил Измена Рог Врата се Префрлите на Автоматско Ресетирање 250 V 3А , 19mm 1 NO еден метал притисни копче за префрлање со рамен круг, 19mm Врата симбол Ласерски изработен Прстен осветлени Метал Притисни копче за префрлување (LAS1 GQ-11 E/R/12 V/S/Бел) CE,VDE,ROHS, 19mm Прстен осветлени latching притисни копче за префрлување(PM192 F-11 ZE/R/12 V/А), Црна Случај 19mm за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Црвениот Симбол на Моќ LED 12 V Push Копчето Метал Прекинувач , 19mm црна водоотпорен притисни копче за префрлување, 19mm L40 Авион од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Автомобил Измена Рог Врата се Префрлите на Автоматско Ресетирање 250 V 3А , 19mm Осветлени од не ' Рѓосувачки Челик Pushbutton Прекинувачи(Latching) , Еден Метал Притисни Копче за Префрлање 19mm , 19mm метал еден прстен осветлени pushbutton switch анти-вандалот LAS1-AGQ-11 E/G/12 V/A , 19mm L44 Цинк Легура Метал Притисни Копче за Префрлање Автомобил Измена Рог Врата се Префрлите на Автоматско Ресетирање Водоотпорен , еден прстен осветлени метал pushbutton switch 19mm 1 NO1 NC , 19mm Метал Моќ марк месинг Притисни Копче за Префрлање рамен круг осветлување прстен Еден 1 NO 1 NC Автомобил притиснете копчето , 19mm 24 V Три-боја RGB LED прстен осветлени од не ' Рѓосувачки челик Pushbutton прекинувач (LAS1-AGQ-11 E/42 RGB/24 V/S) CE, ROHS,latching тип прстен осветлени LED метал pushbutton switch 19mm 1 NO1 NC , 12 V LED 19mm еден метал притисни копче за префрлување , 19 MM притисни копче за префрлање метал префрлате
19mm Двојна двојна боја Црвена/ Зелена Прстен Светат Еден Метал Автомобил Префрлете се изработени од Нерѓосувачки челик ( Кол.
3) За Бразилецот клиенти , ако брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). EMS ќе се 20-40 дена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.

Кон својствата

Напон:
12V, 24V, 110V, 220V, 36v
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
QN19
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Водоотпорен
Бренд Име:
VEARGREE
сертификација:
CCC,RoHS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
еден 1no1nc
терминал:
Pin терминал
Големина:
19 mm
Водоотпорен:
Водоотпорен
боја:
Црвена/ зелена

Производи во категоријата

Ние поседувате еден силни R&D и КК тим продолжува да пронаоѓаат нови решенија за клиентите Избегнувајте

1pc 28mm Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Еден Doorebll Рог LED Притисни Копче за Префрлање Автомобил Авто М

Име На Производ За Контрола На Температурата Се Префрлите Предавателот Модел.Не F2000 Материјал Керамика,

22mm мотор почнете да престанат да им помогнам на копчето префрлатеДел број : PM221 F11 ZE / Б / 12 V / S со симболИнс

Производот број RS60112 A600 U Број на отпор тела 2 Инсталација на ветер Вертикална Патување 60mm Операција дел

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неиспра

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : Livolo Карактеристики : Д

Име На Производ Предизвика Електричен Прекинувач Модел Бр FA26 / 1 BEK Оценет Напон и Струја 6 A 250 VAC 5 E4 Големи

Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворањеПревозот : 1...

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ро Боја : бела / црна (ве молиме, кажет

.Спецификации : Име на производ Push Копчето Станица Ui 600 V О 10 A IEC 6094751 Uimp 6k V Материјал Пластика, Метал Вкупн

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : НЕМА LIVOLO Карактеристи

2 Factory места , цената е прифатлива, квалитетот на прво место , нема причина вратиДобредојдовте на нашата П

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro Hs Карактеристики : 2 начин со далечи

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : НЕМА Livolo Тип на Прекин

Please wait...