0
clear
  • Задниот Дел Капак Долниот Капак во Дресот на Оркестарот Намали За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 2015
  • -20%
  • -20%
Задниот Дел Капак Долниот Капак во Дресот на Оркестарот Намали За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 2015

Задниот Дел Капак Долниот Капак во Дресот на Оркестарот Намали За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 2015

DEN 1344.00
DEN 1129.00

Достапност
Производот е достапен


Производ компатибилност :
За Mazda CX-5 CX5 2012-2015
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : нерѓосувачки челик
Вклучува : 1 парче(s)
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.
Лесна инсталација. 3m лента е прикачена на задната страна.
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. состојба.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Благодарение толку многу.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.

Кон својствата

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Име На Модел:
MZD1015
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Модел Година:
2012-2015
Земја/Регион на Производство:
CN
Осветленост Дел Број:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Другиот Дел Број:
Никој
Производителот Дел Број:
Никој
Специјални Функции:
Никој
Автомобил модел:
За Mazda CX-5 CX5 2012-2015
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch

Производи во категоријата

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Автомобил од не 'рѓосувачки челик вклучите светлата покрие налепници за ОПЕЛ "Опел" Mokka, Chevrolet cruze седан hat

Објектот Fitment : Одговара за Jeep Cherokee 2014 2015 2016 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : На

Само за автомобил Воланот на левата страна , ви благодариме Објект Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 2016 2017 Ставк

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Atre Pcs Автомобил Стил Внатрешни работи LED Решетката Читање Светилка Декорација Додатоци Налепница за Bmw e4

Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност до

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Би

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Одговара за Chevrolet Camaro 2017 (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно

Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскор

Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет Понекогаш обичај ќе се одржи редот за с

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 3008 GT 2016 2017 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Изработен

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Б

Одговара за Ford Mustang 2015 2016 2017 (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимател

За Ауди A6 L A6 L 20122015 ABS Пластика Дрво Боја Ентериер Централна Внатрешна Контрола Врата Сад Авто Додатоци 9p

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Please wait...